Bydlení v nízkoenergetických domech

Přemýšlíte nad stavbou nového domu pro vás a vaší rodinu? Investice do vlastního bydlení je asi tou největší, kterou ve svém životě každý z nás udělá. Je proto dobré zvážit všechny své možnosti a vybrat si dům, který bude plně vyhovovat vašim potřebám. Investice do vhodně vybraného typu domu se vám může také vyplatit a mohou vám z ní tedy plynout výhody. To platí o domech, které jsou označeny jako nízkoenergetické. Nízkoenergetické domy mají minimální spotřebu tepla na vytápění a jsou tak šetrné nejen k životnímu prostředí, ale také vaší peněžence. Tato stavba se vyplatí.

To, jaká kritéria musí dům splňovat, aby mohl být označen za nízkoenergetický, je ošetřeno legislativou. Nemusíte se tak bát, že by vás stavební firma nějak podvedla a vydávala za nízkoenergetický dům stavbu, která tomuto označení neodpovídá. Dobrou zprávou je, že nízkoenergetickou úpravu můžete nechat přidat také k tolik oblíbeným dřevostavbám na klíč. Za jedinečnou cenu tak získáte rychle krásné a nové bydlení, které vám navíc bude šetřit peníze každý rok. Dřevostavby nabízejí moderní bydlení a jsou postaveny za pár měsíců. Velmi rychle se tak můžete stěhovat do nového. Dřevostavby jsou v České republice stále oblíbenější a dnes patří mezi nejčastěji stavěné novostavby u nás.

Chtěli byste si takovou dřevostavbu prohlédnout na vlastní oči? Můžete navštívit vzorový dům stavební společnosti Stavex, který najdete v obci Nové Dvory (přibližně 5 km od Kutné Hory). Prohlídku si můžete domluvit od pondělí do soboty. Na vlastní oči tak uvidíte, jaký komfort dřevostavby svým majitelům poskytují. Chcete si udělat představu o tom, kolik vás bude nízkoenergetická dřevostavba stát? Na internetové adrese www.stavex.cz najdete krásné návrhy domů, u kterých najdete nejen informace o dispozicích, ale také přehledný ceník.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *