S Aldigem najdete společnici snadno


Zkoušeli jste někdy hledat společnici na hezky strávený večer nebo pracovní cestu? Mnohdy nejde pouze o sex, ale o kompletní čas strávený ve společnosti hezké dámy. Muži chtějí zajít do kina, na večeři a pak to zakončit nějakým pěkným erotickým zážitkem. Ať ale hledají spíš inteligentní společnost nebo vyloženě holku na sex, jedná se o dost problematický úkol. Proto přichází technologická platforma Aldigo.

Nic podobného jako Aldigo na českém trhu ještě nefunguje, protože doposud byly holky na sex vnímány jako tabu. Nikde se o nich moc nemluvilo, i když se párkrát jednalo o legalizaci prostituce a jejím provádění na živnostenský list. Stát před ní stále zavírá oči a z toho plynou problémy pro obě strany. Muži nemohou najít vhodnou společnici v Praze, ženy se zase potýkají s naprosto nevhodným chováním. Zhruba 90 % společnic se během své kariéry setkalo s fyzickým násilím či znásilněním. A právě proto přichází Aldigo.

Dohodí vám slečnu z vašeho okolí

Na Aldigu si vytvoříte profil a vyplníte základní údaje. Čím více jich přidáte, tím důvěryhodněji budete v očích společnic vypadat. Ony totiž vaši nabídku přijmout nemusí, obzvlášť ty pěkné a schopné si mohou vybírat. Webová aplikace vám po přihlášení nabídne přímo slečny nacházející se ve vašem okolí, samozřejmě umí filtrovat holky podle požadovaných kritérií.

Po výběru si s konkrétní slečnou začnete psát a domluvíte si podrobnosti. Nezbytný je i telefonát, jímž si obě strany ověří, že mluví se skutečným člověkem, který schůzku myslí vážně. Pak už nic nebrání osobní schůzce.

Vše je kontrolované

Přestože vy i společnice vystupujete v aplikaci jako nezávislí lidé, Aldigo na vše dohlíží. Proto je po schůzce potřeba protějšek ohodnotit a ženy mají možnost v aplikaci zmáčknout tlačítko, kterým si zavolají pomoc v případě špatného chování klienta. Pro podvodníky v Aldigu není místo, snaží se vybudovat moderní, bezpečnou platformu pro spojování klientů a společnic.