Lázně Jáchymov pro odpočinek i zdraví

Lázně Jáchymov jsou krásné a velmi navštěvované lázně s bohatou dlouholetou tradicí a historií. Lázně fungují od roku 1906 a jsou častým místem pro trávení relaxačního i ozdravného pobytu. Navíc příjemná lázeňská atmosféra dělá z místa oblíbený turistický cíl i rekreační středisko. Těšte se na kvalitní lázně, které vám dají vše, co hledáte.

 

Relax nebo sport?

 

Se Spa.cz se můžete těšit na víkendové i dlouhodobé pobyty, ze kterých si každý vybere. Páry mohou zvolit Romantiku ve dvou s romantickou večeří, speciální masáží, aromatickou koupelí i vířivkou. Ideální také jako dárek pro novomanžele. Dalším oblíbeným pobytem je Lázeňský relax, kde si odpočinete od každodenního stresu. Nechybí ani aktivní pobyty, kde spojíte odpočinek se sportovní aktivitou. Pacienti sem také jezdí se zdravotními problémy, které se zde již řadu let léčí. Mezi ně patří pohybové, nervové a cévní problémy, u kterých na vás dohlédne profesionální lékařský tým.

 

Město kulturních krás

 

Nejen jedny z nejlepších lázní České republiky lákají turisty do lázeňského města Jáchymov. Jsou to také jedinečné historické památky a kulturní skvosty, které rozhodně stojí za návštěvu. Těšit se můžete na historické jádro města, které bylo prohlášeno městskou památkovou zónou. Ve městě nadále naleznete Jáchymovské náměstí, historickou budovu radnice, knihovnu latinské školy nebo Šlikův hrádek, což jsou pozůstatky nejmladšího hradu Česka. Celé město vyzařuje příjemnou lázeňskou energii, která vás okouzlí!

 

Vzhůru do Krušných hor!

 

Milovníci sportu si svůj pobyt v Jáchymově mohou zpestřit sportovní aktivitou. Okolím jsou protkány turistické trasy a cyklostezky, které směřují na Božídarský Špičák či na nejvyšší vrchol Krušných hor, Klínovec, odkud spatříte celé lázeňské město. V zimních měsících jsou vám k dispozici skvěle upravované lyžařské sjezdovky a běžkařské tratě. Oblíbeným lyžařským areálem je Ski areál Klínovec, kde si lyžování užijete naplno! V okolí nechybí ani sportovní hřiště a haly, plavecké bazény a koupaliště.

 

Lázně Jáchymov jsou ideálním místem pro trávení odpočinkového víkendu, aktivní dovolené s dětmi nebo romantického víkendu ve dvou. Pojeďte na pobyt do Lázní Jáchymov a uvidíte, že nebudete litovat!