Klamovka je plná zeleně a nabídne zázemí mladým rodinám

Pokud chcete být na dohled srdci Prahy a současně uprostřed zeleně, nemusíte hledat nějaké kompromisy. Nabízí se totiž řešení, které bude doslova a do písmene na míru!

Procházet se po rozkvetlé louce v našem hlavním městě není nic nemožného. Naopak, v takovém prostředí se bude líbit mladým párům, které touží po založení rodiny. Nízkopodlažní zástavba je dnes preferované téma, jen málokdo by chtěl žít v šedivém paneláku o dvaceti patrech. Když se k tomu přidá prostorná předzahrádka, kde můžete projevit svůj pěstitelský um, je o nejžhavější variantě pro budoucí bydlení téměř rozhodnuto, že?

Vybrat si můžete i pětipokojovou variantu

Nabízí se nejen klasika v podobě 1+kk, která je vhodná například pro jednotlivce či nenáročné páry. Byt ke koupi na Praze 5 může mít mnoho různých podob. V nabídce nechybí varianta 1+kk s výměrou přes 39 čtverečních metrů, k dispozici je však také 4+kk, kde výměra dosahuje hranice prakticky 148 čtverečních metrů. Pak už záleží jen na osobním výběru budoucích majitelů, jejich představách a také finančních možnostech.

Samozřejmostí je lodžie nebo malý balkon, vybrané byty mají k dispozici i prostornou terasu. Občanská vybavenost v okolí je samozřejmostí, nebude vám chybět vůbec nic z toho, co potřebujete ke každodennímu životu. Proč jezdit do jiné z pražských čtvrtí, když najdete vše důležité právě na „pětce“? Klamovka má opravdu skvělý zvuk už po generace!

Anglický park vás láká k procházce

Pokud znáte historii šlechticů z rodu Clam-Gallasů, jistě víte, že právě zde se v osmnáctém století rozhodli zapustit své kořeny. Vilapark Klamovka na ně symbolicky odkazuje, ke každodenní rekreaci vás láká anglický park, jenž dýchne duchem své doby. Zeleně je ale víc než dost i jinde, nabízí se parky jako Mrázovka nebo Husovy sady.

Pro bližší informace o tomto projektu navštivte vilaparkklamovka.cz.