Optimální klima v místnosti zvlhčováním vzduchu s ionizací

Ultrazvukové zvlhčovače vzduchu rozptylují vodu do velmi jemné mlhy. Vzduch bude rovnoměrně a příjemně obohacen o vlhkost. Ultrazvukové zvlhčování je vhodné pro obývací pokoje, kanceláře, sklady, pracoviště a výrobní místnosti, kde je správná vlhkost vzduchuvelmi důležitá. Vybírejte si pohlcovač vlhkosti, který je velmi tichý a má velmi nízkou spotřebu energie. Výhodou bude také integrovaná ionizace. Ionizace dodatečně čistí vnitřní vzduch a zajišťuje čistý vzduch.

Ultrazvukové zvlhčování vzduchu

Příliš suchý vnitřní vzduch v obytných a kancelářských prostorech má extrémní nevýhody pro zdraví člověka. V prostorách, kde trávíme nejvíce času, je vzduch většinou příliš suchý.

Nízká vlhkost může způsobit suché sliznice nebo podráždění dýchacích cest, což může způsobit chronická onemocnění. Ultrazvukové zvlhčování vzduchu je jednou z nejúčinnějších technologií. Voda se přemění na velmi jemnou studenou nebo teplou mlhu. Prostřednictvím ventilátorů se uvolňuje do vnitřního vzduchu, kde se přímo odpařuje. Ionizátor vzduchujej umí nastavit na optimální hodnotu. Příjemný vnitřní vzduch snižuje nepříjemné pocity z příliš suchého vzduchu. Lidé si pak stěžují na podrážděné oči, podráždění dýchacích cest, bolesti hlavy, únavu; a riziko infekce, jako je chřipka nebo nachlazení, je významně sníženo. Vysoká vlhkost naopak způsobuje například plíseň na zdi, která rovněž způsobuje nejrůznější zdravotní potíže.

Vnitřní klima je určeno interakcí teploty, vlhkosti vzduchu, kvality vzduchu a pohybu vzduchu. Příjemná pokojová teplota je asi 21 až 22 ° C a neměla by dosáhnout výše 26 °. Vlhkost vzduchu by měla být asi 50%. Je třeba se vyhnout konceptům. Pracovní vybavení, jako jsou tiskárny nebo počítače, by neměly zvyšovat svou teplotu. Okna by měla být otevíratelná a pokoje by měly mít dostatečnou ochranu před sluncem. Klimatizační systémy by měly být nastavitelné z každého pracovního místa.