Jste připraveni na fotbalové mistrovství světa?

Největší sportovní akce roku 2014 již klepe na dveře, a tak je nejvyšší čas se na tento svátek fotbalu řádně připravit a vybavit. Vzhledem k absenci českého národního týmu ztrácí osobní návštěva Brazílie v době mistrovství světa smysl, a i z tohoto důvodu tak nejspíše zůstane většina tuzemských fandů doma. Jak se však na mistrovství světa připravit, tak aby byly Vaše sportovní prožitky stoprocentní?

{httpv://youtu.be/M5HbmeNKino}

Nezbytné vybavení správného fotbalového fanouška

V první řadě je to samozřejmě fotbalový dres, nebo alespoň fotbalová šála oblíbeného týmu. Vuvuzely tentokrát můžete nechat zamčené v šuplíku. Jak již bylo zmiňováno výše, české mužstvo se na závěrečný turnaj neprobojovalo; budete tudíž podporovat některé z evropských mužstev či dáte přednost domácím kanárkům nebo týmům exotickým? Mezi favority se řadí bezpochyby domácí Brazilci v čele s barcelonskou superstar Neymarem, jejich věční jihoameričtí rivalové, Argentinci vedení jedinečným driblérem Messim a dále tradiční fotbalové velmoci jako Španělsko, Německo nebo Nizozemsko. Jedním z černých koňů turnaje je pak bezesporu Belgie, překvapit můžou i týmy Ruska, Chile, Pobřeží slonoviny nebo Francie. Opomenuto by nemělo zůstat ani Portugalsko v čele s nejlepším fotbalistou planety, zlatým míčem pro rok 2013 oceněným Cristianem Ronaldem. Který z těchto národních týmů si získá právě Vaše sympatie? Odvážíte si tipnout na vítěze?

Kam vyrazit?

Nevydáváte-li se přímo do Brazílie, budete pravděpodobně sledovat fotbalová utkání z domova nebo v některém z restauračních zařízení. Abyste se doma mohli cítit jako na stadionu, je nezbytností kvalitní televizní a audio souprava. Poukazy alza Vám přitom nyní v čase fotbalového šampionátu mohou na pořízení např. domácího kina ušetřit zajímavé částky. Vypravíte-li se sledovat fotbalová dramata do některého z restauračních zařízení, je ideálním řešením sledování mače na promítacích plátnech a ve společnosti pořádně hlučných fotbalových fandů, kteří pomohou dodat tu správnou fotbalovou atmosféru.

Těšíte se? Těšte se!

Svátek fotbalu je po 4 letech opět zpět. Po přesunu z rozpáleného afrického kontinentu fotbalové mistrovství světa v Brazílii začíná již za necelý měsíc, a to přesně 12. června zápasem domácího týmu s mnohými podceňovaným Chorvatskem. Buďte při tom a sledujte, jak 13. července 2014 usedá na fotbalový trůn…! Těšíte se? Těšte se!

Zdroj: Vouchercloud

Pro zobrazení infografiky klikněte zde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *