Je lepší být drsňák, nebo slušňák?

Je lepší být drsňák, nebo slušňák?

Je lepší být drsňák, nebo slušňák?Tak jak jste na tom vy? Jste slušňák, nebo drsňák? Když nakouknu do svojí paměti, jsem si jistý, že jste si někdy za život určitě řekli, jak může být taková holka s takovým idiotem. Nebo jak může být tak krásná holka s někým kdo vypadá jako chodící hemeroid. Odpověď vypadá jednoduše, ale dá se na ni odpovědět i složitě. Vezmeme-li si první příklad, tak jste jistě rozený slušňák. Nebo dobrák, přemýšlivý hodný klučina, jak to nazveme je vlastně jedno. A proto vás překvapuje, že je ženská kterou byste vy osobně zahrnuli tím největším obdivem a snesli jí modré z nebe s chlápkem, který se k ní chová špatně. Když si vezmeme druhý příklad, je to přesný opak, nejste dobrák a proto vás překvapuje, že je ženská která by se nejlépe vyjímala po vašem boku s někým, koho byste vy na základce šikanovali. Nepsané pravidlo je ale jasné, ženská si všeobecně vybere pro život slušného, hodného a milého chlapa. Kterého ale s jeho úplným opakem podvede. Což je potvrzené od kamarádky, která je v baru kde vzniká tento článek.

Obojí má své výhody. Jak bylo řečeno v úvodu, ženská si pro život raději vybere slušňáka. Takže, i když jste byl vlastně v sociálním životě loser, získáte jackpot v podobě holky, kterou vám ostatní závidí a typově se k vám vlastně nehodí. Což je jedno, hlavně že máte sex a víc neřešit. Pak ji ale necháte o samotě, někdo vám ji svede a vy ji ve své světské dobrotě ještě po chvíli trucování odpustíte. Každopádně, výhoda je jasná, získáte krásnou ženu pro život.

Pak je druhá možnost. Neberete ženské až tak vážně a to je vaše výhoda. Jste rebel, ženské jsou pro vás zábava, ale s žádnou nevydržíte dlouho a to právě proto jaký jste. Chvíli s vámi bude a pak si raději najde hodného chlápka. Ten vám ale bude vždycky závidět a jako kamarád se vás bude ptát, jak to s těma ženskýma děláte. A vy? Nijak, proč byste se měli starat o nějakou ženskou, když vás nechce, najdete si jinou. Výhoda? Ušetříte si starosti a trápení.

Samozřejmě, ne každý přesně zapadá do těchto dvou typů, můžete být třeba od obojího něco, což je ta nejlepší varianta. Obojí má své pro a proti. Ale vy stejně nemůžete měnit to, jaký jste. K ženám bysme se měli chovat slušně, ale přitom je mít tak trochu na háku, to je nejlepší a pokud to máte tak, máte tu skvělou výbavu pro život.

Autor: Martin

Pracující student elektrotechniky, která ho ale zoufale nebaví, snažící se tvořit všemi dostupnými prostředky jakýkoliv druh umění. A pořád nemá na nic čas.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *