Novinky v kině – květen 2014

Užili jste si filmy v kinech v dubnu? Nechte se zlákat novou nabídkou na květen 2014 a vezměte svou přítelkyni, nebo přátele na něco, co má skutečně říz! Nabídka je  skutečně bohatá, posuďte sami:

Doupě

Akční/Krimi/Drama V hlavních rolích: Paul Walker, Robert Maillet, David Belle, RZA, Carlo Rota, Marco Bellocchio

Jedná se o poslední film Paula Walkera, takže pokud je to váš oblíbený herec, měli byste na něj vyrazit do kina.

Film plný napětí a akce. Dojde ke krádeži zbraní hromadného ničení a tajný agent se je snaží najít. Bude se muset postavit zdejším gangsterům, kteří jsou opravdu tvrdí hoši

Premiéra v ČR: 1. 5. 2014

Jedna za všechny

Komedie V hlavních rolích: Cameron Diaz, Kate Upton, Nikolaj Coster-Waldau, Leslie Mann, Taylor Kinney, Nicki Minaj, Don Johnson

Skvělá komedie především pro ženy. Newyorská právnička Carly (Cameron Diaz) je zásadovou ženou, která si v žádném případě nehodlá začít románek s ženatým mužem. Partnera nyní má a je do něj po uši zamilovaná. Je jedním slovem ,,dokonalý“. Nosí jí dárky, myslí na ni, čeká na ni před prací a zve ji na romantické večeře. Problém nastane ve chvíli, kdy se Carly rozhodne svého přítele navštívit doma a místo něj narazí na jeho manželku. Z těchto dvou dam se místo rivalek stanou dobré kamarádky a to hlavně díky tomu, že jejich partner má ještě jednu milenku. Spojí své síly a společně mu vyčiní.

Premiéra v ČR: 8. 5. 2014

Hany

Drama/Komedie V hlavních rolích: Jiří Kocman, Jitka Schneiderová, Hana Vagnerová, Michal Sieczkowski, Pavla Tomicová, Ondřej Malý, Róbert Nižník, Lukáš Adam, Petr Janiš, Marek Adamczyk, Ondřej Mataj, Petr Buchta, Kateřina Pechová.

Tento film zobrazuje skupinu mladých lidí, která se živí prodejem drog, užíváním si života, a život jim vlastně protéká mezi prsty. Vše se změní až když jejich poklidný a bezstarostný život naruší pouliční vzpoura.

Premiéra v ČR: 8. 5. 2014

Ranhojič

Dobrodružný/Drama/Historický V hlavních rolích: Tom Payne, Ben Kingsley, Stellan Skarsgård, Olivier Martinez, Emma Rigby, Elyas M’Barek, Fahri Yardim, Makram Khoury.

Film se odehrává ve středověku, kdy lékařské znalosti byly minimální a jako lékaři sloužili potulní ranhojiči. Hlavním hrdinou je Rob, o kterého se po smrti jeho rodičů, staral právě potulný ranhojič. Postupně se učil tomuto umění, až se rozhodl nastoupit do lékařské školy jednoho slavného učence v Persii. Musí však zatajit svou víru, křesťanství. Je to pro něj těžký boj, ale touha za poznáním lidského těla ho žene dál.

Premiéra v ČR: 8. 5. 2014

Godzila

Akční/Dobrodružný/Triller/Sci-Fi V hlavních rolích: Aaron Taylor-Johnson, Bryan Cranston, Elizabeth Olsen, Juliette Binoche, David Strathairn.

Nejznámější impozantní monstrum na světě, tentokrát pod taktovkou Američanů. Arogantnost lidí vdechla život hrozným nestvůrám a lidstvo se s nimi musí poprat.

Premiéra v ČR: 15. 5. 2014

Bony a klid 2

Drama

V hlavních rolích: Roman Skamene, Jakub Prachař, Gabriela Kratochvílová, Jan Potměšil, Simona Chytrová.

Pokračování slavného filmu Bony a klid z roku 1987. Jak se mají veksláci dnes? Valuty a bony již neexistují, ale i dnes se dají vydělat velké peníze pomocí podvodů. Hlavním hrdinou je Martin (Jakub Prachař), který se jako naivní mladík nechá zlákat do nezákonných kšeftů Bínyho (Romana Skamene).

Premiéra v ČR: 22. 5. 2014

X-Men: Budoucí minulost

Akční/Fantasy/Sci-Fi/Dobrodružný V hlavních rolích: Hugh Jackman, Michael Fassbender, Halle Berry, James McAvoy, Jason Flemyng, Ian McKellen, Jennifer Lawrence, Patrick Stewart, Nicholas Hoult, Ellen Page, Peter Dinklage.

V tomto filmu bojuje kompletní sestava X-Men, musí zachránit svůj druh. Boj probíhá ve dvou časových rovinách a tak se tam potkávají hrdinové původní Trilogie X-Men a jejich mladší Já. Je nutné změnit minulost, aby se dala zachránit budoucnost.

Premiéra v ČR: 22. 5. 2014

Sousedi

Komedie V hlavních rolích: Zac Efron, Seth Rogen, Rose Byrne, Dave Franco, Jake M. Johnson, Christopher Mintz-Plasse, Lisa Kudrow, Ali Cobrin.

Mladý manželský pár, se stará v poklidné americké čtvrti o svou dcerku. Smířili se s tím, že čas akcí a paření je pryč a pomalu se připravují na krizi středního věku. Změna nastane ve chvíli, kdy se do vedlejšího domu přistěhují vysokoškolští studenti. Jejich četné pařby začnou rodince vadit a tak se spustí otevřená válka. Ale vysokoškoláci netuší, co proti nim stojí za soupeře. Mladí manželé ještě nezapomněli na svá mladá školní léta, oni totiž byli také pořádnými pařmeny.

Premiéra v ČR: 29. 5. 2014

Jeden komentář u “Novinky v kině – květen 2014”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *