První láska a jak si s ní poradit

První láska a jak si s ní poradit

Autor obrázku: Tony Alter

Spolu s pubertou přichází i touha po vztahu …zpočátku to není touha po lásce, ale spíše ukázání ostatním, jak dobří jste …občasná pusa či přehnané mačkání a „oblizování“ své partnerky či partnera před zraky ostatními a těžká slova, která mnohdy předčí Vaše schopnosti. A když se rozejdete, obvykle je Vám to jedno

…přijde-li však spolu se vztahem i zamilovanost, Váš rozchod už nebude jenom tak a rozhodně ho nepřejdete mávnutím ruky. Budete vyvádět všechny možné kraviny, jak dostat svůj protějšek zpět a mnohdy to může být i životu nebezpečné!

Vztah není na okrasu

Pouštíte-li se do vztahu, nezneužívejte toho. Vztah totiž není o tom, najít si protějšek v co nejnižším věku a dokazovat tak ostatním, že jste dospělí. To pouze zatemněná mysl a touha dokazování něčeho ostatním je důvodem, proč navazujete „milostný“ vztah. Vztah je „posvátný“ a měli byste si ho vážit – tím, že si najdete holku na týden a pak ji odkopnete, akorát všem ukážete, že jste nevyspělí teenageři. Kdo si ovšem hledá svůj protějšek za účelem budování něčeho výjimečného, lásky, dělá dobře.

Neblázněte!

Pokud jste se zamilovali do někoho, kdo se k Vám výrazně nehodí, můžete zažít velmi kruté časy ve Vašem životě …vězte však, že všechno zlé je k něčemu dobré. V zamilovanosti člověk vyvádí spoustu hloupostí …a v lásce je to ještě horší.

Autor obrázku: Liz Poage

Láska je sice krásná věc, ale musí na ni být dva …a jakmile se jeden odpojí, může vám to obrátit život vzhůru nohama. Pokud se s Vámi Váš partner (partnerka) rozejde, nezoufejte …zkrátka to nebyl ten pravý a stále na Vás čeká ten, který si Vás zaslouží. V žádném případě si ovšem v nešťastné lásce nesahejte na život a ani se jakkoliv nepoškozujte – opět byste z toho měli problémy akorát Vy a tomu, jenž se s Vámi rozešel, to bude beztak jedno.

Láska přichází nečekaně

Každý člověk bude muset projít několika vztahy, aby si uvědomil, co od partnera (partnerky) očekává a co mu naopak může nabídnout. Láska obvykle nepřichází už s prvním vztahem …ovšem jsou i výjimky.

Pokud ovšem lásku hledáte, nedostane se Vám ničeho jiného, než opětovného zklamání. Namísto toho vyčkávejte …protože až bude ta pravá doba, láska přijde sama a nečekaně – a rozhodně si nepleťte lásku se samotou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *