plastické operace pro muže
plastické operace pro muže, Autor obrázku: Adam Edmond

Opravdu zastáváte názor, že estetické operace podstupují pouze ženy? Tak to jste na omylu velkém jak Brno! Je pravda, že nepodstupují ty samé operace jako ženy, anebo alespoň ne v takové míře, ale čekárny ordinací plastických chirurgů jsou, co se týče pohlaví, víceméně vyváženy. Věděli jste, že i muži mohou podstoupit operaci prsou? Očividně, pravděpodobně ne zvětšení prsou, nýbrž právě naopak. Řeč je o operaci gynekomastie, čili zmenšení prsou u mužů.

Gynekomastie jako taková je zvětšení prsní žlázy, což má za následek nepřirozené zvětšení prsou, které je mnohdy doprovázeno bolestí. Většinou má tento jev na svědomí hormonální porucha, někdy se však muži do tohoto stavu dostanou sami – například užívají-li anabolické steroidy. Nicméně, plastická chirurgie dokáže pomoci i s tímto neduhem! Pomocí liposukce je odsán z prsu přebytečný tuk; pokud je však situace závažnější, je potřeba odebrat i část pokožky.

Tento případ však není až tolik častý, jako jiné chirurgické zákroky, které muži s oblibou navštěvují. Úprava nosu, operace očních víček či odstátých uší, „oprava“ deformit nejrůznějšího charakteru, liposukce, obřízka- to vše jsou operace, pro něž je plastická chirurgie i mužskou záležitostí. Na mnohých klinikách mají navíc možnosti ti, které trápí například nadměrné ochlupení na zádech či hrudi možnost laserové depilace, a tím pádem se ochlupení zbavit navždy!

Takových zdravotnických zařízení, které se zabývá estetickými úpravami lidského těla, je v České republice dost. Ovšem lidé, kteří by rádi nechali svůj zevnějšek trochu „poopravit“, by měli velmi pečlivě volit z tohoto velkého množství. Ne všechna zařízení jsou totiž dostatečně kvalitní, požadují za výkon ceny, které jsou přemrštěné a výsledku zcela neadekvátní. Příkladným vzorem je Lékařský dům v Praze 7.

Široká škála zákroků jak pro ženy, tak i samozřejmě pro muže, doktoři na nejvyšší úrovni, ceny přiměřené, péče nadstandardní, zahraniční a slavní klienti. Potřebujete více? Na www.plasticka-chirurgie.us se můžete přesvědčit o těchto faktech na vlastní oči. Popřípadě si najít kontakt a rovnou se objednat. Rozhodujete-li se již dlouho, zdali zákrok podstoupit či ne, právě vám je předestírán jedinečný důvod, proč tak učinit!

Sdílejte

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here