Pořiďte si bazén a užívejte si zahradních párty

Vířivka Jacuzzi Sienna
Vířivka Jacuzzi Sienna
Vířivka Jacuzzi Sienna, zdroj Albixon.cz

Vlastníte velikou zahradu? Jste společenský typ a máte rádi své přátele? A rádi byste pořádali skvělé zahradní párty v soukromí vašeho domova? Potom si pořiďte venkovní bazén a užívejte si zábavy na maximum. Podívejte se na internetové stránky bazénového specialisty www.albixon.cz a najděte si typ bazénu odpovídající vašim představám a rozměrům místa vhodného pro jeho výstavbu.

Proškolení pracovníci firmy Albixon vám ochotně dodají veškeré detaily ohledně jednotlivých typů bazénů, základní představu však naleznete již na internetu. Volit můžete samonosné či přelivové bazény, vyrobené z revolučního materiálu Albistone, laminátové bazény nebo foliové zapuštěné bazény.

Samonosné zapuštěné bazény jsou vyrobeny z vysoce odolného materiálu, jsou pevné, tvárné, stálobarevné a mají UV stabilizaci. Kromě typizovaných modelů lze vyrobit i tvar bazénu odpovídající přání klientů. Laminátové bazény jsou velice podobné samonosným, jsou však typizované, tudíž se nedá měnit jejich tvar, velikost, ani hloubka. Foliové bazény se skládají z ocelové konstrukce, do které je vložena vložka z PVC folie, jsou tudíž naprosto odlišné od ostatních typů. Rozlišují se dvě základní kategorie – Menorca a Eden.

Výběr bazénů je skutečně široký a vždy záleží na poptávce klienta. Společně s pořízením bazénu se vyplatí si připlatit i jeho zastřešení a nakoupit veškeré bazénové příslušenství, jako je LED osvětlení, bazénová filtrace, protiproud a podobně. Budete tak plně vybaveni a se zastřešením se zvýší maximální využití vašeho bazénu. Na nic tedy nečekejte a vybavte se na pořádání pořádných zahradních párty. Nechte si na zahradu zapustit bazén a bavte se se svými přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *