Kuře nebo sýr? Nové vegetariánské sendviče v KFC

Měsíc od startu prodeje prvních vegetariánských sendvičů ochutnali Twister nebo burger s halloumi zákazníci již ve všech restauracích KFC. Polovina se podle očekávání prodala v Praze a Brně, ale překvapily i restaurace v menších městech Benešově a Berouně. Burgery a Twistery s kyperským sýrem namísto tradičních kuřecích kousků představil největší řetězec restaurací v České republice, aby vyšel vstříc nejen vegetariánům, ale všem, kteří spotřebu masa omezují, nebo chtějí svůj jídelníček zpestřit.

„Vegetariánský sendvič je v naší nabídce poprvé. Dlouho jsme hledali vegetariánskou variantu, která by nám chutnala a splňovala naše nároky na kvalitu. Burger a Twister s halloumi sýrem jsou trefou do černého, prodávají se výrazně nad naše očekávání. Zákazníci se k nám nyní vracejí za čerstvými kuřecími kousky, ale také za pochoutkami s halloumi sýrem,“ hodnotí Libor Hubík, prezident KFC pro Česko a Rakousko.

V novém vegetariánském burgeru jsou klasické kuřecí kousky nahrazeny kyperským sýrem halloumi. Podává se s lahodnou lanýžovou omáčkou, čerstvým hlávkovým salátem, rukolou, cherry rajčátky a červenou cibulkou. V nabídce je i halloumi varianta kultovního Twisteru.