Elektrokoloběžka potěší každého správného chlapaTrápí vás neustálé kolony aut, v nichž denně strávíte desítky minut drahocenného času? Nervy a stres si ušetříte v momentě, kdy si pořídíte elektrickou koloběžku.

S elektrickou koloběžkou se nemusíte stresovat v městském provozu

Elektrokoloběžka rozhodně není hračkou pro děti, ocení ji každý opravdový muž. Už jen díky tomu, že se s ní snadno a rychle dostanete každé ráno do práce, aniž byste museli čekat v zácpách na silnici. Elektrická koloběžka je malá a lehce prosviští tam, kde auto musí stát. Navíc je mimořádně skladná, dá se v případě potřeby rozebrat a vložit do kufru auta, v kanceláři pak třeba do skříně, aby nepřekážela. Na její přenášení nemusíte mít ani svaly, vždyť i nejkvalitnější a nejmoderněji vybavené elektrokoloběžky váží jen kolem 20 – 30 kilogramů.

Elektrokoloběžka unese i robustního dospělého muže

Dobrou ukázkou elegantních strojů jsou elektrokoloběžky značky BLUETOUCH. Jezdit na nich mohou i těžší váhy, mají totiž nosnost až kolem 120 kilogramů. V okamžiku, kdy máte strach, že vás už po krátké jízdě budou bolet nohy, dá se pořídit elektrická koloběžka se sedátkem, díky němuž je pak jízda maximálně komfortní. Zmíněné elektrokoloběžky BLUETOUCH mají dlouhý dojezd, na jedno nabití s nimi urazíte kolem 60 kilometrů, takže vám na běžnou jízdu po městě vydrží bez problémů několik dní, aniž byste se neustále museli starat o nabíjení.

Přispívají ke zlepšení životního prostředí

Velkou předností, jíž se moderní elektrické koloběžky pyšní, je jejich ekologičnost. Neprodukují žádné zplodiny, což se rozhodně nedá říci o automobilech a motocyklech. Špičkové elektrokoloběžky značky BLUETOUCH jsou dobře vybavené. Nechybí u nich LED světla, což umožňuje používání v dopravě i během večerních hodin, kdy už je venku tma. Kromě toho mají i přehledný velký displej. Všechny modely mají dokonce i tempomat.

Elektrokoloběžka tedy rozhodně není něčím, co se hodí tak maximálně pro děti a teenagery. Stačí se rozhlédnout po městě a uvidíte, že se na těchto strojích pohybuje stále větší množství lidí, a to včetně statných chlapů, do nichž byste to možná ještě před pár lety neřekli.