Extra bydlení v Praze? Klid a vysoký standard nabídnou Byty u parku na Vackově

Covid necovid, růst cen bytů se nezastavil ani navzdory krizi. V průběhu druhého kvartálu tohoto roku nemovitosti podražily o 2,4 procenta a nejvýrazněji tradičně v Praze. Ale není se čemu divit, stejným trendem prochází i ostatní evropská velkoměsta. Zda se, že o stagnaci, natož o výraznějším poklesu, si tedy nakonec můžeme nechat jen zdát. Co to však znamená pro zájemce o nové bydlení? Neměli by zbytečně čekat – bytů je nedostatek a o exkluzivní nabídky je extrémně vysoký zájem. V případě zbrusu nového developerského projektu Byty u parku tomu nebude jinak.

Projekt Byty u parku staví renomovaný developer Metrostav Development, který momentálně v lokalitě Vackova dokončuje výstavbu bytového souboru Byty Na Vackově. Navazujícím projektem potvrzuje, že potenciál žižkovské čtvrti ještě nebyl vyčerpán a nabídne dalších 272 bytů a 2 ateliéry.

V nabídce se objeví bytové jednotky o dispozicích od 1+kk až 4+kk včetně mezonetových variant. S prázdnou neodejde ani jeden zájemce o pětipokojový byt s plochou přes 140 m². Součástí jednotlivých bytů budou sklepní kóje a garážová stání s možností úpravy pro elektromobily.

Návrh projektu vyšel z per zkušených architektů z pražského studia Architecture Interior Project a při pohledu na vizualizace na bytyuparku.navackove.cz je zřejmé, že budovy perfektně zapadnou do stávajícího prostředí – a současně dostatečně vyniknou. Rozmanité architektonické prvky působí elegantně a budí dojem výjimečného bydlení, jakým rezidence bezesporu bude.

V případě Bytů u parku však nejde pouze o vysoký standard bytových jednotek – byty na prodej v Praze 3 přitáhnou pozornost i díky kvalitám Vackova. Skvělá občanská vybavenost, naprosto bezproblémové dopravní spojení a přítomnost přilehlého parku Židovské pece jsou dostatečně pádným argumenty, proč o bydlení na Žižkově vážně uvažovat.