Vybavení obytných aut vynahradí malý byt na cestách

Půjčovna obytných aut nabízí typ vozu Carado, který je vhodný pro cestování i spaní až pěti osob. Obsahuje také prostornou lednici s mrazákem, samostatnou sprchu a největší počet úložných prostorů. Je to určitě dobrá volba pro rodiny s dětmi.

Pro náročnější zákazníky jsme připravili také model Dethleffs Gloge Tour Active 14, který disponuje luxusním zařízením. Oproti prvnímu popsanému vozu je vhodný pro čtyři osoby. Obsahuje ložnice se dvěma samostatnými lůžky. Proto ho naše půjčovna obytných vozů půjčuje také často i rodinám s dětmi. Na své si tedy přijdete, i pokud vyžadujete na cestách vysoké pohodlí a komfort.

Pronájem obytných aut si klade následující podmínky: řidič tohoto vozidla musí být starší 21 let, dále musí disponovat řidičským oprávněním skupiny B, s minimální jízdní praxí tří let. Půjčovna obytných aut dbá na to, aby byla dodržována následující pravidla: obytný vůz smí řídit pouze nájemce, další osoby musí být uvedeny jako doplňující řidiči ve smlouvě o nájmu.

Pronajímáme pouze nové vozy. V praxi to funguje tak, že před každým začátkem sezóny necháme nové vozy vyrobit, následně půjčovna obytných aut zařídí pro klienty jejich pronájem a na konci léta je nabízíme k prodeji, s velkou slevou.