Svěřte renovaci vašeho veterána do rukou odborníků

Rozhodli jste se rozšířit váš vozový park o unikátního veterána? Krásných starých aut se dá sehnat poměrně hodně, většinou jsou však v hrozném stavu. Každý takový vůz se musí opravit s láskou a potřebnou péčí. A toto všechno vám dokáže poskytnout autoservis Brno, který nabízí kompletní renovaci veteránů.

Koníček? Náročný na čas

Jestli jste našli v garáži pod slámou nějaký unikátní automobil, třeba stojí za to ho opravit. Nebo jste si cíleně koupili krásného veterána, který však potřebuje opravy? Neváhejte se obrátit na autodílny Kočer, které nabízí renovaci těchto automobilů.

S opravou veteránů přichází bezpochyby spousta práce, která je náročná především na čas. Složité je však shánění náhradních dílů nebo kvalitních karosářů, kteří vám pomohou s případnými repasy a opravami. Mnoho náhradních dílů je možné sehnat pouze v zahraničí, záleží zvláště na typu vozidla. Pokud již však některé díly máte, ale už vám nezbývá čas na jejich montáž, obraťte se na profesionály a svěřte svého veterána do rukou odborníků. Stejně tak v případě, kdy žádné díly nemáte a chcete si nechat auto renovovat kvalitně.

Kvalitně odvedená práce

Autodílny Kočer nabízí jak částečnou tak celou renovaci vozidla. S opravami historických vozidel má firma Kočer s.r.o. dlouholeté zkušenosti, takže se opravdu můžete spolehnout na kvalitu. Většinu úkonů, potřebných pro „znovuzrození“ vašeho milého automobilu provádí firma sama.

Společnost provádí veškeré karosářské práce, opravy a repasy různých dílů a částí vozu, celkovou renovaci motoru, ale i podvozku apod.

Po rekonstrukci, kterou je firma schopna provést sama, zajišťuje také profesionální čalounění do vašeho veterána, pískování poničených částí a jejich nové nalakování, chromování dílů, zinkování apod.

Nemáte-li vlastní náhradní díly, firma je může sehnat za vás. Společnost se snaží dovést každý renovovaný veterán do té největší dokonalosti a co nejvíce se přiblížit stavu, ve kterém byl, když sjížděl z výroby.

Záruka provedené práce

Jistí si zde můžete být nejen velkou kvalitou, ale poskytnuta vám bude i záruka na provedenou práci.

Cena za spravení automobilu nebude nikdy navýšena a vy budete mít vždy možnost výběru, pokud by se vyskytl nějaký problém či bylo potřeba rozhodnout o dalším postupu.

Ke každému vašemu hotovému veteránu navíc dostanete kompletní fotodokumentaci všech pracovních úkonů. Můžete si tak prohlédnout postupnou přeměnu vašeho vozu.

Prohlédnout si můžete rovněž fotodokumentaci, která je přístupná na webových stránkách firmy a přesvědčit se tak o jejich kvalitně odvedené práce.

A jestli žádného veterána nevlastníte, ale rádi byste měli nějaký pěkný kousek v garáži, společnost Autodílny Kočer vám pomůže s výběrem vhodného automobilu. Navštivte její webové stránky http://www.autodilny.com/ a zjistěte bližší informace k renovacím i kontakty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *