Pevnější vztah zažijí ti, kdo si více užívali za mlada

Je skutečně prokázané, že lidé, kteří si užívali života za mlada plnými doušky a nevynechali jedinou akci, na které se neuvěřitelně „rozsekali“, jsou v pozdějším věku, mnohem pevnější ve vztahu a jsou opravdu obezřetnými rodiči, kteří jsou pozorní a svým dětem dají maximum. Je to dané samozřejmě tím, že bouřlivé období již mají tito lidé dávno za sebou a nepotřebují si již nic dokazovat. Co chtěli, si již dokázali a teď už je pro ně důležitý jen klid a rodina.

Mládí je nejlepším obdobím pro vybouření se a většinou pokud se nevybouříte v mládí, tak to pak budete chtít dohnat v pozdějším věku. Zapomeňte na předsudky, protože mládí je tu pro nás jen jednou za život a tak bychom mu měli otevřít dveře dokořán. Je jasné, že se minimálně jednou, s největší pravděpodobností však mnohem víckrát, dopustíme něčeho, čeho později litujeme, ale tato situace se objevuje v životě každého z nás a to i u takových lidí, kteří jsou relativně v klidu. Pokud se v mládí dostatečně vybouříte, tak potom budete ve větší pohodě a klidu v pozdějším věku.

V mládí si toho užijte co nejvíce

Snažte se cestovat, vyjet do zahraničí za prací, poznat toho co nejvíce a podobně. Berte život takový, jaký je a jděte zábavě a prožitkům naproti. Užívejte si i sexuáního života a poznávejte, co se poznat dá.

Pokud se hlavně muži vybouří v mládí a mají více sexuálních partnerek, pak jsou později spokojeni v trvalém vztahu. Mají za sebou chuť užívat si pestrého sexuálního života a myslí pak již jen na svou rodinu. U ženy to potom platí dvojnásob. Jestliže je dostatečně vyřáděná, pak už je pro ni rodina a děti na prvním místě a nemá myšlenky na nic jiného.

To, jaká bude naše budoucnost, záleží čistě na nás, protože my sami si pro ni připravujeme půdu. Dokážeme si jí naplánovat, aniž bychom si to uvědomovali.

Jeden komentář u “Pevnější vztah zažijí ti, kdo si více užívali za mlada”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *