Upravte si snadno fotky

Chcete si také doma upravit snadno vaše fotografie a užít si spousty zábavy? Rádi byste věnovaly fotky svých dětí babičkám, nebo svoji fotku přítelkyni, či si vytvořili originální foto přání k Vánocům? Chcete mít zdarma svůj vlastní kalendář? To vše si vyrobíte velmi snadno na loonapix.com.

Stačí si stáhnout fotografie, které chcete dát do hezkého rámečku, nebo z nich udělat zajímavý efekt, či vytvořit kalendář a velmi jednoduše si vytvoříte to, co byste chtěli. Chcete mít postavu modela? Pak stačí vyměnit váš obličej za jeho a rázem je z vás dokonalý muž, jehož fotografii si klidně můžete zvětšit a pověsit na zeď. Zapomeňte na předsudky a užijte si dokonalosti.

Rádi byste babičkám k Vánocům nechali zarámovat fotku jejich vnoučete? Pak fotku udělejte ještě zajímavější s efekty na loonapix. Uvidíte, že si vyhrajete a že vás to bude bavit. Už doma nebudete mít fotky, které jsou jednoduché, ale budete mít fotografie velmi zajímavé a nápadité.

Rádi byste milé k Valentýnu věnoval hezkou fotografii v srdíčku? Na těchto stránkách máte jedinečnou šanci, vyberte si z nepřeberných množství rámečků a tvořte opravdu jednoduchým způsobem kreativní fotografie. Vybrat si můžete také z velkého množství obličejových fotek. Fotografie můžete různě zmenšovat a otáčet.

Snadno úpravu fotografií zvládnou i vaše děti, protože je to skutečně tak jednoduché, že si vyhrajete a užijete spousty zábavy. Udělat ze sebe můžete playboye i playmate, ze své fotografie můžete udělat plakát, který obdivují okolní chodci, máte možnost fotku dát do časopisu i knihy… No schválně se na tyto stránky podívejte a tvořte to, co vám přijde zajímavé, vtipné a hezké. Vtipných rámečků je zde celá řada.

Udělat si takový kalendář není zrovna levné, ale na stránkách loonapix si jej vytvoříte zcela zdarma. Fotografie pak můžete sdílet, uložit do počítače, rozeslat přátelům, dát si je na sociální síť a podobně. Samozřejmostí je, že si je můžete vytisknout a použít na zeď, to alba, či do rámečku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *