Dejte svému ojetému vozu druhou šanci se službami od Výkup Aut


Prodej starého a ojetého vozidla s sebou přináší příležitost koupit si vysněný vůz novější s lepšími technickými parametry a úrovní výbavy vozidla. Zároveň tak poskytnete příležitost pořídit si automobil jiným řidičům, kteří si z jakéhokoliv důvodu nové vozidlo koupit nemohou. S výkupem Vašeho vozidla Vám pomůže firma Výkup Aut, se kterou prodáte Váš vůz během 24 hodin za nejvyšší možnou cenu!

Prodejte své ojeté auto během jediného dne 

Prodej ojetého vozidla se nutně nemusí stát noční můrou, která by Vás stála spoustu času a nervů. Firma Výkup Aut od Vás vykoupí vozidlo v jakémkoliv stavu a jakéhokoliv roku výroby. Nezáleží při tom na tom, zda je vůz havarovaný nebo dokonce nepojízdný. Ať již jste s vozem kdekoliv po České republice, stačí se telefonicky ozvat a firma Výkup Aut si sama pro vůz přijede. Celý proces nezabere déle než 30 minut a navíc Vás zbaví veškerých formalit a záležitostí spojených s odhlášením či přepisem vozidla.

A na co si naopak dát pozor při koupi ojetého vozu?

Koupě ojetého vozu je již dnes běžnou záležitostí v případě, že chcete finančně ušetřit. Spousta začínajících řidičů zase kupuje ojetá vozidla, aby se s nimi mohli rozjezdit a nemuseli se tolik strachovat o ztrátu v případě poničení vozu. Během koupě ojetiny se zaměřte spíše na technický stav vozidla, nežli na najeté kilometry, které mohou být zavádějící. Všímejte si originálních spojů a tmelení karoserie, pneumatik a motoru, laku a v neposlední řadě motoru. Ten je vždy nejlepší vyzkoušet na vlastní pěst zkušební jízdou. Historii vozidla si můžete na internetu sami prověřit s pomocí VIN kódu. Ten naleznete vyražený na karoserii vozidla a zároveň musí odpovídat kódu uvedenému v dokladech vozu.