3 nejlepší sluchátka pro iPhone


Pokud chcete zůstat v ekosystému Apple a potrpíte si na kvalitním zvuku, sáhněte po sluchátkách od této kalifornské společnosti. Sluchátka jsou optimalizována pro bezproblémovou spolupráci s ostatními jablečnými zařízeními, navíc mnohá z nich jsou navržena tak, aby poskytovala technologicky vylepšený zvuk. Výborný zážitek z poslechu budete mít, ať už si přehrajete hudbu, nebo si poslechnete podcast či audioknihu.

Současný trh je rozmanitý a sluchátka Apple jsou k dispozici v mnoha provedeních. Doporučované jsou nejen sluchátka značky s logem nakousnutého jablka, ale oblíbenosti se těší i sluchátka Beats, která patří pod křídla společnosti Apple. Stejně tak byste se měli rozhodnout, jestli jsou pro vás lepší drátová, nebo bezdrátová. A preferujete sluchátka do uší, nebo přes uši?

AirPods

AirPods spatřily světlo světa v roce 2016. Během poměrně krátké doby se staly nepostradatelným příslušenstvím. Pokud sáhnete po nejnovějším modelu AirPods, můžete se těšit z vysoce kvalitního a vyváženého zvuku. AirPods disponují vestavěným mikrofonem, který filtruje hluk z okolí a umožňuje telefonování, navíc skrze něj můžete mluvit se Siri.

AirPods Pro

AirPods Pro jsou vyšší verzí standardních sluchátek AirPods s řadou nezbytných vylepšení. Když se řeknou sluchátka iPhone, pravděpodobně si představíte zrovna AirPods Pro, která mají silikonové nástavce do uší ve třech velikostí. AirPods Pro jsou odolná proti potu a vodě, takže jsou vhodná i na cvičení. Skutečnou předností však je vysoká kvalita zvuku, protože příslušenství má vestavěné čipy H1 a systém adaptivního ekvalizéru. Získáte také neuvěřitelné aktivní potlačení šumu.

AirPods Max

Jestliže patříte mezi příznivce sluchátek přes uši, AirPods Max si zamilujete, protože využívají všechny výpočetní zvukové triky, které byste našli i u AirPods Pro. Samozřejmostí je aktivní potlačení šumu. V neposlední řadě vás nadchnou dlouhá výdrž baterie a fantastická kvalita provedení.