Víte, ve kterém ročním období dle průzkumů lidé používají své auto nejčastěji? Ano, je to právě léto, kdy nejčastěji cestujeme na dovolenou nebo na nejrůznější výlety. Teplé počasí a sluneční paprsky nás všechny tahají ven a jsme také mnohem více aktivní, než například v zimě. Před náročným létem byste měli přemýšlet o tom, že si dáte své auto do pořádku. A to jak po technické, tak i po estetické stránce. Nezapomeňte naplánovat svou pravidelnou servisní prohlídku a také návštěvu automyčky. Vaše auto bude zase jako nové a vy si v něm užijete spoustu šťastných kilometrů.

Je velmi pravděpodobné, že máte svůj oblíbený servis. Jste ale stejně věrní v případě volby automyčky? Možná si myslíte, že to, kde své auto necháte umýt, není důležité. Opak je ale pravdou. Volbou konkrétní automyčky byste se měli zabývat – každá totiž používá jiné postupy a jiné přípravky. Vůbec nejhorším řešením je však mýt auto svépomocí. To vás totiž stojí spoustu času a hlavně peněž. Vypotřebujete totiž mnohem více vody i čisticích prostředků. A to nemluvíme o vaší únavě. Přenechejte raději péči o své auto odborníkům – nebudete litovat. Prodejem automyček se zabývá také několik firem, které dohlížejí na úroveň kvality.

Přesně taková je síť unikátních automyček BKF Carwash. V těchto automyčkách dbají na nejmodernější technologii mytí, která je efektivní a zároveň šetrná k okolnímu životnímu prostředí. V případě, že byste měli zájem sami podnikat v oblasti automyček, můžete navštívit internetovou adresu bkfcarwash.cz/produkty/mycky-aut a informovat se na své možnosti. Společnost BKF Carwash je jedničkou nejen na českém, ale na celoevropském trhu. Staňte se součástí skupiny úspěšných provozovatelů a majitelů automyček. V případě jakýchkoli dotazů neváhejte a obracejte se přímo na BKF Carwash.

Sdílejte

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here