Co si přát pod stromeček? Skútr nebo elektrokolo!

Vánoce se blíží mílovými kroky a již brzy budete rozbalovat dárečky se svými nejbližšími… Anebo snad strávíte nejkrásnější svátky v roce sami, s lahví piva v ruce a televizním ovladačem v druhé? Jaké si to uděláte, takové to budete mít, ale v žádném případě byste neměli váhat nad pořízením zbrusu nového dopravního prostředku. Ať už vám ho na vaše doporučení pořídí partnerka nebo si uděláte radost sami, Kentoya nyní nabízí elektrokola a skútry se slevou!

Zásadní otázka souvisí s důvody, které by vás měly vést ke změně. Aneb proč byste měli vyměnit pohodlí rodinného auta za jednostopý dopravní prostředek v podobě skútr nebo elektrokola?

Kdo šetří, jezdí za tři

Začněme u skútru. Nabízí svižné svezení městskou džunglí, nic moc si za něj neřekne (spotřeba se pohybuje kolem 3 litrů), a navíc lze bez větších problémů zaparkovat i na velmi omezené ploše. A aby toho nebylo málo, nepotřebujete na něj zvláštní řidičák – vystačíte si s „béčkem“.

Skútr Kentoya BROADWAY 125 4T nyní se slevou 3000 Kč!
Skútr Kentoya BROADWAY 125 4T nyní se slevou 3000 Kč!

Skútr hravě osedláte i bez předchozích zkušeností s moto

Nespornou výhodou skútru je jakási lehkost řízení. Nemusíte mít zkušenosti s motocykly, a přesto si na něj okamžitě zvyknete. Užijete si spoustu zábavy a možná i uznalých pohledů ostatních účastníků provozu. Takové retro skútry totiž vypadají opravdu stylově!

Retro skútr Kentoya LION 125 4T
Retro skútr Kentoya LION 125 4T

Maximální úspora a důraz na ekologii

Co se elektrokola týče, ekologičtější a ekonomičtější dopravní prostředek (vyjma klasického kola) nenajdete. Elektrokolo je velmi úsporné, dokáže vyvinout slušnou rychlost (až 25 km/hod) a na jedno nabití urazí až 50 kilometrů. Díky akcelerátoru se rozjedete i bez šlapání.

Elektrokolo Kentoya RSEB-303 nyní se slevou 2300 Kč!
Elektrokolo Kentoya RSEB-303 nyní se slevou 2300 Kč!

Elektrokolo můžete mít s 10% slevou a vybrané skútry levně – se slevou ve výši 3 tisíc korun. Značka Kentoya je na českém trhu již od roku 1994 a disponuje nejširší prodejní sítí. Náhradní díly jsou levné a vždy dostupné. Potřebujete snad další důvody, proč by vám měl Ježíšek nadělit skútr nebo elektrokolo?