Proč investovat do dodávky?

Pokud patříte mezi ty, kteří dodávky využívají každý den při svém zaměstnání, pravděpodobně máte o jejich správném fungování přehled. Dodávky lidé využívají nejčastěji pro převoz velkého množství zboží či jiného nákladu. Například při stěhování, či obyčejném vyskladňování věcí z místa na místo.

Nastane-li situace, že stávající dodávka dosluhuje, rozhodujete se, kde zakoupíte náhradníka. Provozujeme bazar dodávek, ve kterém najdete nejen ojeté dodávky, ale vybírat si můžete i z ojetých osobních automobilů, nákladních automobilů, či užitkových vozů.

Před koupí dodávky provozuje tento bazar dodávek pro každého zákazníka možnost jízdy zdarma. Veškeré námi nabízené dodávky nikdy nepřesahují vyšší stáří, než je pět let. Vozový park postupně obměňujeme, proto se zastaralosti vozů není potřeba bát. Za dodávky lze platit na úvěr, či leasing.

Garantujeme našim zákazníkům stoprocentní doživotní záruku na původ vozidla. Pokud byste s vaším nově zakoupeným vozem nebyli spokojeni, můžete se na bazar kdykoliv znovu obrátit. Pro jakékoliv dotazy nás neváhejte kontaktovat, rádi vám na všechny z nich zodpovíme a poskytneme potřebné informace.

Vozy importujeme ze zemí jako Německo, Francie, či Rakousko a Belgie. Přebíráme si zároveň na starost veškeré formality a zařizování, které jsou s koupí dodávky spojené. Nemusíte se tedy o nic dalšího starat, včetně právního zabezpečení.