Kolik stojí milenka

stokpic / Pixabay

Pořídil jste si milenku, a tudíž se z její strany od vás očekává jakási finanční podpora a to buď přímo peněžitá, nebo ve formě dárečků. Pokud taková vaše milenka není, můžete si jedině tleskat, je to ale spíše výjimka. Většina z nich ale za své služby něco požaduje a kolik taková milenka stojí, to záleží také hlavně na tom, jak náročnou milenku si pořídíte.

Je-li to žena, která se ráda obléká do značkového oblečení a miluje luxus, nebude to pro vás zrovna levná záležitost a doma se můžete potýkat s tím, že vaší manželce bude podezřelé, kam všechny vaše peníze mizí. Obecně platí, že čím hezčí a luxusnější žena je vaší milenkou, tím vyšší bude také investice do ní.

Pokud máte ženu průměrnou a nenáročnou, pak si gratulujte a buďte rád za to. Své účely milenka splní a vy se nebudete muset vydávat z peněz. Určitě jí ale čas od času něco pořiďte, abyste jí udělal radost, nedopusťte ale, aby se to stalo pravidlem.

Dovolte si jen tolik, co pro vás bude znamenat standardní výdaj. Víc do milenky nikdy neinvestujte, protože by si na to mohla velmi rychle zvyknout a vy byste pak musel platit víc, než byste vlastně chtěl. Jak byste to pak doma zdůvodnil? Mohlo by vám to způsobit nemalé problémy.

Milenka je tedy něco za něco, a pokud se chcete své milence odvděčit, nerozmazlujte jí hned od začátku, ale začněte postupně. Opačně by si jen těžko zvykala na to, že jí ubíráte, naopak, když budete přidávat, bude z toho mít radost.

Každá milenka něco stojí. Některá více, některá méně, je velmi důležité to, v jakých vodách lovíte a co ulovíte. Milenka je sice fajn, ale dávejte si pozor na to, aby tím netrpěla vaše rodina. Ta by měla být vždy na prvním místě a rozhodně by neměla strádat jen proto, že je vaše milenka příliš náročná. V takovém případě raději vyměňte milenku za méně náročnou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *