Balené uhlí

Uhlí je tradiční surovinou využívanou jako topivo v energetice i domácnostech. Nechce se vám pravidelně skládat uhlí do sklepa, a přesto se jej nechcete vzdát? Skvělou možností, kterou využívá stále více domácností u nás i ve světě, je balené uhlí. Prodej uhlí v této podobě je moderní, elegantní a navíc praktické.

Vsaďte na kvalitu

Cena uhlí by rozhodně neměl být hlavním faktorem při rozhodování. Toho méně kvalitního protopíme více, a stejně neušetříme. Lepší je zaměřit se na kvalitu a špičkový servis pro zákazníky. Výhod pytlovaného uhlí je spoustu. Především jde o pečlivě vytříděné palivo. Díky zabalení nehrozí jeho poškození při skladování a přepravě. Proto slibuje prodej uhlí v pytlích vysokou kvalitu pro všechny zákazníky.

Snadná manipulace s 25 kg pytli

Jedná se o pytle o hmotnosti 25 kg. Manipulaci s nimi zvládne skoro každý, uhlí můžete uskladnit téměř kdekoliv, bez obav z nepříjemného uhelného prachu. Další výhodou prodeje uhlí v pytlích je jeho přesná hmotnost, kterou si může zákazník zkontrolovat. U skládaného uhlí to většinou možné není a musíme se spoléhat na poctivost dodavatele.

Nákup u firmy OPTIMTOP s.r.o.

Pokud zvolíte pro nákup baleného uhlí firmu OPTIMTOP s.r.o., máte kromě klasických výhod baleného uhlí jako bonus dopravu zdarma již od jedné palety, a to po celé České republice. Určitě je nejlepší využít prodej uhlí mimo topnou sezónu, jeho cena bývá příznivější. Dnes je také možno získat dotaci na nákup automatizovaného moderního kotle, který omezuje míru znečištění ovzduší a snadno se obsluhuje. Koupit si můžete balené uhlí různých druhů, a to hnědé i černé, včetně toho speciálního pro kováře. Prodej uhlí v pytlích určitě ocení každý. Komu by se chtělo lopotit s lopatou, když nemusí? Usnadněte si práci a jako bonus získejte kvalitní produkt.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *