I vy navštivte vinný sklípek s degustací ve Vrbicích

Pokud plánujete navštívit jižní Moravu, rozhodně nevynechejte vinné sklepy, které se nachází například v malebné obci Vrbice. Vinné sklepy s kamenným průčelím s oblouky v uceleném architektonickém stylu si vás podmaní uvolněnou atmosférou. V případě, že patříte mezi soutěživé typy, jedno vinařství si připravilo podzemní soutěž s poutavou výhrou. V následujících řádcích vám představíme BMV Vinařství Kadlec.

Jestliže je ve vašem hledáčku vinařství Vrbice, potom za zmínku jednoznačně stojí BMV Vinařství Kadlec. Jedná se o rodinné vinařství s letitou tradicí, přičemž samotné vinohrady jsou staré 10 až 35 let.

Co vinařství nabízí?

Vinohrady jsou na dvou viničních tratích v okolí obce, přičemž vysazeny jsou především druhy Chardonnay, Aurelius Muller, Thurgau, Veltlínské zelené, Muškát moravský, Frankovka, Modrý Portugal a Cabernet Moravia. Vinařství má ve své nabídce jak bílá, tak i červená vína, takže si na své přijde opravdu každý. Chuť je výtečná, neboť vinařství si zakládá nejen na kvalitě hroznů, ale i precizním zpracovávání, k jedinečné chuti napomáhá i ruční sběr vína.

Podívejte se i na akce víno. Zakoupit můžete výhodná balení za přijatelné ceny a pochutnat si na svém oblíbeném vínu za přijatelnější cenu.

Zúčastněte se soutěže

Pravidla jsou jednoduchá. Stačí si objednat karton se šesti lahvemi vína, čímž se zapojíte do soutěže v hodnotě 30 000 korun. Pro vítěze je připraven vinný sklípek s degustací, které se může zúčastnit až 18 osob. Vedle celovečerní degustace vyhrajete i ubytování pro všechny zúčastněné osoby a pohoštění.

Zkrátka nepřijdou ani další čtyři vítězové, pro něž jsou připraveny další zajímavé ceny. Soutěž probíhá do 21. prosince 2022 a vítězové se vyhlásí o dva dny později. Tak neváhejte a zúčastněte se i vy. Třeba máte štěstí a skutečně vyhrajete.