Je možné získat z hypotéky 100%?

Chcete si vzít hypotéku a získat co nejvyšší možnou částku? Máte k dispozici nemovitost, kterou můžete ručit a uvítali byste úvěr v hodnotě 100% z tržní ceny nemovitosti? Když se rozhlédnete po finančním trhu a jeho nabídkách, tak zjistíte, že i taková možnost existuje.

Když už se člověk chystá zadlužit, tak by z toho rád měl aspoň užitek a využil tyto finanční prostředky na vyřešení všech svých záležitostí. A to už jen z toho důvodu, aby neztrácel čas a nemusel si brát další úvěry kvůli potřebné částce.

Nejlepším řešením je hypotéka. Poskytuje nejvyšší možné částky, které dokážou vyřešit hlavně bydlení, a to od koupě bytu či domu až po stavbu a rekonstrukci. Podmínkou pro získání je v každém případě ručení nemovitostí.

A od nemovitosti se odvíjí i maximální výše hypotéky. Bankovní i nebankovní společnosti poskytují obvykle jistých 50% a výše. Ale můžete se setkat i s 100% hypotékou.

To znamená, že získáte tu nejvyšší možnou částku z tržní hodnoty nemovitosti. Získáte tak peníze například na celou sumu nákupu bydlení a nebudete si muset dál půjčovat, abyste dali dohromady celý obnos.

V bankách jsou tyto možnosti o něco přísnější a v mnoha případech omezené. Nebankovní společnosti se naopak snaží svým klientům vyjít vstříc a poskytnout produkty, které uspokojí jejich potřeby definitivně. Kromě toho, že jsou ochotni financovat celý váš záměr a půjčit vám celou potřebnou částku na základě ručení nemovitostí, tak u nich najdete i takové možnosti jako je americká hypotéka nebankovní.

Díky této možnosti můžete získat peníze nejen konkrétně na bydlení, ale na úplně cokoliv, protože nedokládáte účel využití peněz. Dalším překvapením je i hypotéka bez registru nebo bez doložení příjmů. V těchto případech se tolerují záznamy v registrech dlužníků, a to především Solus a BRKI nebo nedoložení výši vašeho příjmu z různých důvodů.

Účelem všech možností a výhod je pomoct i těm klientům, kteří třeba potřebují vyřešit exekuce, do kterých ani nemuseli spadnout vlastní vinou nebo se potřebují jednoduše zbavit dluhů a nevýhodných půjček. To jsou ty složitější případy, ale jsou i další možnosti využití peněz jako například podnikatelské účely, dovolená, nákupy, investice a podobně.