Dokonalá dovolená – proč jí rádi plánujeme právě teď?

Přemýšlíte čím oživit tyto mrazivé dny? Stačí se jen na chvilku zastavit a přemýšlet, kam jinam by se dalo cestovat a co nového zažít. Možná vás právě to mrazivé počasí přesvědčilo o tom, že letos na hory prostě musíte. Nebo těch pár dnů pod bodem mrazu rozhodlo, že jednou možností, jak se dát do kupy, je zabalit plavky a někde se pořádně nahřát?

bssmadeit / Pixabay

Přehledný a jednoduchý výběr

Při hledání dovolené určitě využijete srovnání zájezdů. Vyhledávač vytvořen jasně a logicky vám nabídne jasné vodítko, jak zájezdy hledat. Výběr jednotlivých požadavků začíná těmi nejzásadnějšími, jako lokalita, termín dovolené, strava a doprava. Čím víc parametrů zadáte, tím bude výsledná nabídka užší a přesnější. Rozhodně tedy nemusíte trávit nad hledáním velké množství času. Pokud se rádi necháváte překvapit, zájezdy lze vyhledávat nejen podle předem zvolených destinací. Zkuste zadat orientační cenu a termín zájezdu. Možná některá z cestovních kanceláří prezentuje nabídku, co vás osloví.

Výběr a platba dovolené

Vaše dovolená už se začíná rýsovat. Víte, kam byste jeli, kolik to asi bude stát a jak vypadá hotel a okolí. Co dál? Srovnání zájezdů prostřednictvím různých portálů využívají tisíce lidí. Tento velice účinný a efektivní nástroj šetří čas. Díky srovnání máme nabídky jednotlivých cestovních kanceláři hezky na jednom místě. Jak se uskutečňuje závěrečná fáze? Tedy uzavření smlouvy a placení? Možná se i vy obáváte mnoha zprostředkovatelských agentur.

Zájezdy prezentované na vyhledávacím portálu NewTravel.cz kupujete přímo u cestovní kanceláře. Po zhlédnutí jednotlivých nabídek dovolené si sami můžete zvolit s jakou cestovní kanceláří uzavřete cestovní smlouvu. V často vyhledávaných a Čechy oblíbených letoviscích většinou působí více než jedna cestovní kancelář. Jejich nabídka se liší ve službách zahrnutých v ceně zájezdu a dalších dílčích parametrech. Na portálu Newtravel.cz vyberete dovolenou snadno a rychle. Smlouvu uzavřete díky přesměrování vždy s pořádající cestovní kanceláří.