Hledáte fotopast? Inspirujte se našimi tipy na modely z dílny FOXcam

Fotopasti jsou finančně méně nákladným způsobem pro ochranu vašeho majetku. Jednou z možností jsou modely české značky FOXcam. Zjistěte o nich více.

Vysoká spolehlivost a nízká cena

Fotopasti s odesíláním i bez od značky FOXcam neustále získávají na popularitě. Jedná se o cenově dostupná zařízení, pro něž je charakteristická vysoká spolehlivost. Kromě toho se můžete těšit na moderní technologie, které podtrhují její celkové fungování.

Konkrétně je řeč o technologii FOXraw, což je označení pro patentovanou technologii pro zpracování obrazu ze surových dat C-mos čipu. Technologie si bere za úkol minimalizovat šum vznikající při zachycování nočních scén. Pokud je v okolí fotopasti dostatečné osvětlení, můžete se těšit na špičkové fotografie s maximální hloubkou ostrosti a barev.

Další technologií je FOXmove. Díky ní fotopast dokáže vytvořit větší množství snímků, než je běžné u konkurenčních a mnohdy i dražších fotopastí.

Inspirujte se tipy na zajímavé modely

Nabídka značky FOXcam je poměrně široká. Pro zjednodušení jsme proto vybrali tři konkrétní modely, které stojí za pozornost.

Pro nenáročné uživatele je určen model FOXcam FORESTER, který vytvořený záznam ukládá na SD kartu pro pozdější prohlížení. Počítat můžete se silným nočním přísvitem a detekčním dosahem PIR čidla. 

Zlatou střední cestou na poli FOXcam fotopastí je model FOXcam Wi-Fi, který se může pochlubit vysokou kvalitou denních i nočních záznamů. Pořízené snímky si navíc můžete prohlížet pohodlně prostřednictvím mobilního telefonu.

A zapomenout nesmíme ani na fotopast pro náročné, kterou je FOXcam SG880-4G. Jde o fotopast s odesíláním záznamů, která vás finančně vyjde na pouhý zlomek ceny profesionálního kamerového systému. Navíc se může pochlubit velmi rychlou konektivitou po 4G síti. 

Více informací ze světa fotopastí najdete na www.eshop-fotopasti.cz