Proč muži ztrácejí chuť na sex

niekverlaan / Pixabay

Ztráta chuti na sex se netýká jen žen, ale často i mužů. Je to sice v menším měřítku, ale stává se to. Co může být příčinou?

Dost možná, vás žena neustále odmítá a přichází s různými výmluvami toho, proč nechce, nebo nemůže. Tento fakt je doslova zabijákem vztahu, a pokud jste odmítán, přestane vás bavit si o sex neustále říkat. Buďto si jej najdete jinde, nebo se budete hádat a řešit partnerské problémy.

Dále můžete ztratit chuť na sex v momentě, kdy je vaše partnerka neupravená, přestává o sebe dbát, přibere a pro vás už zdaleka není tak atraktivní, jako bývala kdysi. Prostě vás přestala přitahovat, ale bohužel je to jen její vina.

Pak jsou ale typy žen, které se neustále za něco kritizují, mluví o svých nedostatcích a mluví o nich tak dlouho, dokud i vás samotného začnou otravovat a začnou vám vadit. Dost možná byste si jich za normálních okolností ani nevšiml, ale pokud o nich neustále slýcháte, tak je jasné, že se na ně začnete soustředit. Vysvětlete proto své ženě, že si myslíte, že není důvod toho, aby o sobě neustále pochybovala a ještě o tom i dokola mluvila. Řekněte jí, že každý na sobě něco má a proto je třeba s tím začít umět žít.

Každý muž také potřebuje slyšet nějaké komplimenty a pochvalu, jak je v posteli dobrý. Jestliže tomu tak není, tak se cítí méněcenně. Jestliže od své partnerky nic takového neslýcháte, pak můžete mít pocit, že se jí nelíbíte a jste k ničemu, a proto se může stát, že vás sex s ní omrzí a nebudete na něj mít tolik potřebné energie a chuti, jako kdybyste lichotky slýchal.

Samozřejmě, že důvodem ztráty chuti na sex mohou být také zdravotní problémy a pokud tomu tak je, je nutné poradit se s lékařem, nebo vyzkoušet volně prodejné léky, které jsou na trhu k dostání. V určitém věku je takovéto riziko celkem vysoké a řeší jej velmi mnoho mužů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *