Chlap nemusí mít pivní pupek. Zbavte se ho!

Je potřeba si to říct narovinu: pivo nedělá sexy těla. A jelikož ho Češi milují, stáváme se zemí břichatých chlapů. Sportovat se ale po práci nikomu nechce, zelenina je pro králíky a ne pro nás a koneckonců když to ženským nevadí…

A co když vadí? Pojďte s tím něco udělat! Zbavte se všeho tuku, který taháte s sebou navíc. Chcete jít do toho, zbavit se břicha a zas vypadat k světu?

Liposukce i pro muže?

Ano, liposukce už dávno není jen záležitostí žen, kliniky ji provádějí jednoduše všem, kdo ji potřebují a mají o ni zájem. Specializovaný lékař se vás nebude ptát, proč jste se pro liposukci rozhodl, provede ji odborně a podle vašeho přání.

Podobné zákroky v dnešní době nejsou ostuda, ale naopak otázka prestiže. Podstupují je i známé osobnost a vlivní muži, kteří jednoduše při svém hektickém zaměstnání nemají čas zbavovat se tuků jinou metodou. Odsát tuk je navíc možné nejen z břicha, ale v podstatě z kterékoliv problémové partie včetně podbradku.

Moderně a bezbolestně

Díky pokrokům estetické medicíny už liposukce neznamená bolest ani komplikace. Při moderní ultrazvukové liposukci vás specializovaný lékař zbaví tuků bezbolestně a bez nutnosti rekonvalescence. Prostě si na odpoledne odskočíte na liposukci a za pár dní z ní zbyde jen ploché břicho. Ultrazvuková metoda navíc vyhlazuje kůži, takže nevznikají kožní převisy, které jsou spojené s rychlým hubnutím. Kůže je vyhlazená a bez modřin a břicho je pryč.

Břicho se nevrátí

Ultrazvuková liposukce má navíc tu výhodu, že odsaje tukové buňky, které už v těle nově nevznikají. Je tak o mnoho jednodušší udržet si ploché břicho i při stresovém zaměstnání.

V Česku provádí bezbolestnou liposukci pomocí přístroje Vaser Lipo® třeba klinika Medicom Clinic, která zaměstnává uznávané specialisty ve svém oboru. Klinika nabízí bezplatnou konzultaci liposukce, takže si můžete sám udělat na zákrok názor a zjistit o něm vše, co vás zajímá. Po zákroku vás navíc dopraví zdarma domů.

Udělejte radost sobě i své ženě, zbavte se břicha ihned a bezbolestně. Kdo by nechtěl vypadat jako opravdový chlap?

Jeden komentář u “Chlap nemusí mít pivní pupek. Zbavte se ho!”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *