Pánové, chcete si být v posteli jistější?

By: Gabriel S. Delgado C.

Možná i vy patříte mezi ty muže, kteří se spíše stydí a kteří si myslí, že se nemohou své partnerce líbit, nebo že jejich přirození není dostatečně velké, a tak se z nich stává muž, který má předsudky a neví co s nimi. Přál byste si být v posteli jistější a zapomenout na své nedostatky? Myslíte si, že sex je něco, při čem se jen ztrapníte a tak si jej nedokážete užít dostatečně a v plných obrátkách? Zabojujte s těmito myšlenkami a zažeňte je do kouta.

Odstraňte svůj vnitřní blok z nahoty a stydění se

V hlavě se vám může odehrávat to, že vaše partnerka je naprosto dokonalá a vy na ni nemáte. Pokud si začnete věřit a dáte své sebevědomí najevo, tak u ní určitě zabodujete.

Pravidlem bývá, že ten kdo se stydí, je právě žena a ona tedy vyžaduje, aby při sexu bylo zhasnuto a aby nebyly vidět její nedostatky. Tento pocit ale můžete mít i vy. Proto, abyste se zbavil předsudků, je třeba přijmout své tělo jako takové.

Kdybyste se partnerce nelíbil, tak by si s vámi nic nezačala. Nebo vy byste snad šel do postele s někým, kdo vás nepřitahuje? Partnerka si vás může cenit za úplně jiné vlastnosti a to například za to, že jste k ní pozorný. Pokud se vynasnažíte a uděláte pro její blaho maximum, pak se nemusíte bát toho, že na vás bude koukat skrz prsty. Budete-li vědět, jakými způsoby ji nejlépe přivést k vrcholu, tak bude vaše, a to ať jste, jaký jste.

Nedávejte nervozitě šanci

Chovejte se sebevědomě a jistě. Možná to pro vás nebude jednoduché, ale musíte to překonat. Ukažte jí, že vás velmi přitahuje a je pro vás maximálně sexy. Bude si vaší pozornosti a lichotek vážit. Stejně tak, jako si budete vážit vy toho, že vám bude lichotit vaše partnerka.

Se suverenitou to ale nepřehánějte a snažte se být sebevědomý do určité míry. Pokud chcete být zajímavější, než její bývalý partner, vymyslete něco neobvyklého. Zkuste jí sprostě vynadat při sexu. Vězte, že za toto se neurazí. Jestliže si nevěříte, dejte si alkohol, abyste se uvolnili. Hlavně to s ním ale proboha nepřežeňte. Stačí opravdu jen troška.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *