Jakých chyb se muži při sexu dopouštějí

Také si říkáte, co děláte špatně, když se partnerka sexu s vámi vyhýbá a spíše se vymlouvá, než aby jej vyhledávala? Asi je někde chyba, kterou byste měl napravit…

Dost možná tlačíte moc na pilu. Třeba jste moc  hr a to se vaší partnerce nelíbí. Ženy nechtějí, aby do nich muž hučel a tlačil je do postele. Do té se chtějí dostat pozvolna a nenásilnou cestou. Proto určitě neříkejte „ahoj kotě, jdeme na to“, ale snažte se být otevřenější a dát tomu více prostoru. Ukažte jí, že pro vás něco znamená a že jí nemáte jen na postel. Tohle je pro ženy velice důležité. Nechtějí být jen něčí „matrace“, ale chtějí být milovány .

Další chyba při sexu, které se muži dopouštějí je to, že když už se k něčemu schyluje, tlačí ženě hlavu do svého klína. Tam by samozřejmě měla zamířit sama a vy jí do toho nemůžete nutit a to samozřejmě ani tehdy, pokud sama nechce. Partnerka nesmí mít pocit, že jí do něčeho tlačíte.

Nechtějte od ní ani to, aby se chovala jako pornostar. Uvědomte si, že to, na co koukáte v erotických filmech, je jen hra a nikoliv realita, a že ani hlavní hrdinky, doma v posteli nedělají taková kina, jako když je jim za to vyplacen honorář. Dost možná si myslíte, že je vaše přítelkyně tichá a neumí dát pořádně najevo to, že se jí to líbí, ale ona opravdu není ve filmu, ale u vás v post eli.

Chyba je také to, pokud o sebe dostatečně nepečujete. Chcete-li, aby s vámi byla v posteli ráda, tak musíte být čistý, oholený a voňavý. Určitě partnerce nebude příjemné, když na ní vlítnete po 8 hodinové pracovní době neumytý a špinavý. Dost možná patříte k těm, kdo by chtěl vyzkoušet anální sex. To si však s partnerkou nejprve domluvte a udělejte vše proto, aby jí to nebolelo. Nečekejte, že vám půjde hned na ruku, protože každá žena z toho má podvědomě nejprve strach.

Jeden komentář u “Jakých chyb se muži při sexu dopouštějí”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *