Nejvíce sexy je bílá a černá!

Nejvíce sexy je bílá a černá!

Také často přemýšlíte, jak svého partnera více přitahovat, aniž byste museli podstupovat náročné, drahé a nepříjemné plastické operace či jakkoliv měnit svůj vzhled? Zkuste se mu ukázat v sexy spodním prádle bílé nebo černé barvy – uvidíte, jaký na něj uděláte dojem, a moc dlouho Vám neodolá. Bílá a černá znatelně zvýrazňují krásy Vašeho těla, dává pak zcela jinou vizáž Vašemu poprsí i pozadí.

Bílou volí klidnější dívky

Autor obrázku: Laura Doherty

Bílá barva je už sama o sobě uklidňující a působí dojmem čistoty a nevinnosti. Proto ji volí především slečny, které nejsou při sexuálních hrátkách příliš náruživé, ale spíše kladou důraz na intenzitu, doteky a city partnera.

Proto by neměli muži v těchto případech používat praktiky z porna, ale sžít se s dívkou a postupovat dle ní. Rozhodně ji nenuťte k věcem, které sama nechce, anebo o nichž víte, že se jí příčí – bílou barvou Vám dívka dává najevo, že chce sex procítěný a nikoli drastický. V těchto případech tedy potlačte své zvířecí půdy a srovnejte se s tempem Vaší partnerky.

To ovšem neznamená, že dívky v bílé nemají rády sex – právě naopak …pouze volí méně drastický průběh. Zrovna nemají příliš rády neobvyklé polohy.

Černá je symbolem „zvrhlosti“

Zatímco bílé sexy spodní prádlo volí dívky spíše klidnější, které si zakládají na citech, černé sexy spodní prádlo je naopak vhodnou variantou pro dívky náruživější, které mají radši náročnější hrátky v různých polohách. Takové dívky většinou moc nevyžadují city a něžnost, jako dívky v bílé, ale spíše tvrdší a náročnější hrátky.

Takové dívky má velká spousta mužů nejradši, protože si na nich můžou zcela ukojit své zvířecí pudy, které přerůstají přes ty lidské. Muži by ovšem ani v těchto případech neměli zapomínat, že čeho je moc, toho je příliš – takže i u dívek, které zvolily spíše vyzývavější variantu, je nutno dbát, aby se sexuální hrátky nezvrátily v bezcitné orgie.

Věnujte se dívce i potom!

Autor obrázku: Lies Thru a Lens 

Mnoho mužů má ve zvyku se po sexuálních hrátkách otočit a spát či dělat jakoukoliv jinou činnost, než tu, kterou by měl dělat. Žena Vám poskytla slast nejenom pro Vaše oči, ale i pro Vaše potřeby …a proto není příliš hezké, když se o ženu hned po skončení nezajímáme – žena, ať už je jakákoliv, má ráda doteky, něžné pohlazení a sladká slůvka, díky kterým má ještě lepší pocit …a kdo ví, možná to v ní v některých případech ještě vyvolá další touhy.

Přílišná barevnost není dobrá …

Pokud chcete svého partnera skutečně zaujmout a dát mu najevo to, o co Vám opravdu jde, rozhodně nevolte jiné barvy, než je bílá a černá. V příliš pestrých barvách, jako je např. oranžová, žlutá, růžová apod., byste působili spíše dětsky a nepříliš přitažlivě …ovšem tmavá červená nebo tmavá modrá jsou také dobrou volbou a rozhodně jimi svého partnera neurazíte.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *