Švýcarský nůž nebo hodinky? Wenger se nebojí ani jednoho

hodinky Wenger

Švýcarská preciznost je známa po celém světě. A samozřejmě jsou si Švýcaři této vlastnosti vědomi a jsou schopní ji náležitě využít. Mezi nejžádanější artikly této země rozhodně patří nože a hodinky. Výroba těchto produktů má velmi dlouho historii. Značky jako Victorinox nebo Wenger nejsou rozhodně neznámé. A samozřejmě, že si své světové prvenství nenechají vzít. Vyplatí se ale taková koupě i v dnešní době?

Levně, kvalitně a precizně – těžká kombinace

hodinky Wenger
hodinky Wenger

Současná doba bohužel nepřeje ekonomickému růstu. Spotřebitelé nenakupují tak, jak by si výrobci představovali. A tak se mění i jednotlivé chování zákazníků. Mnoho z nich cílí na levné produkty. Jejich požadavky jsou ale vysoké. Nízká cena, líbivý design a vysoká kvalita. Toto spojení je však téměř nemožné. Po záplavě výrobků z Číny sice cena může být nízká, ale kvalita je velmi nízká. Proto se vyplatí investice do známých a kvalitních značek.

Švýcarské hodinky, to je pojem. Ale mnoho lidí si ihned představí hodinky velmi drahé a pro obyčejného člověka nedostupné. Není tomu tak. Investice se totiž vrátí v tom, že vydrží velmi dlouho a zachovají si svůj moderní design a preciznost. A takto investované peníze nejsou rozhodně zbytečnou útratou.

Značka Wenger? Ideální příklad

Švýcarský výrobce Wenger je světoznámý producent nožů a hodinek. Je to jedna ze dvou značek ve Švýcarsku, která vyrábí kvalitní švýcarské nože. Posledních 20 let se ale specializuje i na hodinky. Jejím hitem se stal model Wenger Alpine 70475, který oslovil již tisíce zákazníků po celém světě. Hodinky jsou dostupné za velmi přijatelnou cenu, nabízejí jedinečný moderní design a vysokou kvalitu.

Wenger jako výrobce vznikl již v roce 1893, kdy začal vyrábět nože pro armádu. Jejich obliba díky univerzálnosti použití zapříčinila slávu a reklamu a tak se společnost dále rozrůstala. Jejich dalším produktem jsou kvalitní příbory. Hodinky začaly vyrábět přibližně před 20 lety a jejich obliba svědčí i o vysokém prodeji a značnému významu na poli výrobců hodinek ve světovém měřítku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *