Když je to poprvé – díl 3. Začátky sexuálního života

Když je to poprvé – díl 3. Začátky sexuálního života

Autor obrázku: David Martyn Hunt

Jak se z dětí stávají teenageři, přichází i sexuální touhy …často rodiče své děti varují, že když, tak ať bezpečně. Zrovna tak jim dávají nespočet rad, tipů a triků, říkají jim, že v tomhle věku ještě ne, že jsou ještě malí …zarážející na tom ovšem je, že sami rodiče mnohdy začínali už v brzkém věku …někteří dokonce ještě před dosažením 15-ti let věku! A jejich rady, jak to bylo, když byli oni malí, nám jistě také nepřijdou vhod …drtivá většina rodičů totiž nemá ani tušení, jak to dnes všechno je a že se mnohé za těch 30 let změnilo.

Když se začíná …

Když už zkrátka nemůžete potlačit své touhy po sexu, nebraňte se tomu …nicméně, je rozdíl mezi touhou po tom druhém a pouhou „nadržeností“. Pokud jste pouze nadržení, stačí masturbace a ten pocit zmizí …jedná-li se ovšem o skutečnou touhu po tom druhém, pocit „nadrženosti“ nezmizí jenom tak, ale buď s „pomocí“ toho druhého, či postupem času, až hormony v těle opět srovnají. Pokud se dotýkáte partnerčina pohlaví, obvykle napoprvé cítí lechtivé až mrazivé pocity v podbřišku – to samé platí i u kluků.

Jak začít …

Když už zkrátka musíte, nepouštějte se hned do pohlavního styku, neboť to ve většině případů není nutné a zatím stačí pouze uspokojit jeden druhého – pro mnohé to může být překážkou, nicméně ani za měsíc, dva či tři jiní nebudete a stejně to přijde …otázkou tedy je, jestli dříve či později.

Autor obrázku: Leland Francisco

Pro dívky může být někdy nepříjemné uspokojit svého partnera rukou …tyto zábrany ovšem časem zmizí. Do orálního sexu se můžete pustit v další fázi …v tomto případě mají ovšem dívky také „problém“, a proto je potřeba jim dát čas. K pohlavnímu styku by mělo dojít až v případě, kdy to cítí obě strany současně a ne, že chce jedna a druhá jen z donucení. Většinou se jedná opět o muže, kteří chtějí a nutí k tomu i svou partnerku.

Nenechte se nutit!

Pokud Vás Váše partnerka (partner) nutí k sexu, aniž byste chtěli i Vy, zkrátka se nedejte …pokud s Vámi je z lásky a ne pro peníze aj., jistě pochopí, že ne vždy se každému chce – nicméně to také sami zažívají. Pokud ovšem chcete udělat své partnerce (partnerovi) dobře, volte raději masturbaci či orální sex …tím nikdy nic nezkazíte.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *