Když je to poprvé – díl 3. Začátky sexuálního života

Autor obrázku: David Martyn Hunt

Jak se z dětí stávají teenageři, přichází i sexuální touhy …často rodiče své děti varují, že když, tak ať bezpečně. Zrovna tak jim dávají nespočet rad, tipů a triků, říkají jim, že v tomhle věku ještě ne, že jsou ještě malí …zarážející na tom ovšem je, že sami rodiče mnohdy začínali už v brzkém věku …někteří dokonce ještě před dosažením 15-ti let věku! A jejich rady, jak to bylo, když byli oni malí, nám jistě také nepřijdou vhod …drtivá většina rodičů totiž nemá ani tušení, jak to dnes všechno je a že se mnohé za těch 30 let změnilo.

Když se začíná …

Když už zkrátka nemůžete potlačit své touhy po sexu, nebraňte se tomu …nicméně, je rozdíl mezi touhou po tom druhém a pouhou „nadržeností“. Pokud jste pouze nadržení, stačí masturbace a ten pocit zmizí …jedná-li se ovšem o skutečnou touhu po tom druhém, pocit „nadrženosti“ nezmizí jenom tak, ale buď s „pomocí“ toho druhého, či postupem času, až hormony v těle opět srovnají. Pokud se dotýkáte partnerčina pohlaví, obvykle napoprvé cítí lechtivé až mrazivé pocity v podbřišku – to samé platí i u kluků.

Jak začít …

Když už zkrátka musíte, nepouštějte se hned do pohlavního styku, neboť to ve většině případů není nutné a zatím stačí pouze uspokojit jeden druhého – pro mnohé to může být překážkou, nicméně ani za měsíc, dva či tři jiní nebudete a stejně to přijde …otázkou tedy je, jestli dříve či později.

Autor obrázku: Leland Francisco

Pro dívky může být někdy nepříjemné uspokojit svého partnera rukou …tyto zábrany ovšem časem zmizí. Do orálního sexu se můžete pustit v další fázi …v tomto případě mají ovšem dívky také „problém“, a proto je potřeba jim dát čas. K pohlavnímu styku by mělo dojít až v případě, kdy to cítí obě strany současně a ne, že chce jedna a druhá jen z donucení. Většinou se jedná opět o muže, kteří chtějí a nutí k tomu i svou partnerku.

Nenechte se nutit!

Pokud Vás Váše partnerka (partner) nutí k sexu, aniž byste chtěli i Vy, zkrátka se nedejte …pokud s Vámi je z lásky a ne pro peníze aj., jistě pochopí, že ne vždy se každému chce – nicméně to také sami zažívají. Pokud ovšem chcete udělat své partnerce (partnerovi) dobře, volte raději masturbaci či orální sex …tím nikdy nic nezkazíte.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here