Nechte se překvapit a vydejte se do světa virtuální reality

Máte rádi nové technologie, zábavu, hry a vše, co je s tím spjato? V tom případě vás zaručeně potěší, že je v Brně otevřeno jedno z nejlepších virtuálních herních center u nás. Na jeden vstup si můžete vychutnat půlhodinu, kterou strávíte s pomocí aplikace, kterou si vyberete v místě, jež vás láká.

PIRO4D / Pixabay

Postavy virtuální jako živé

Kupříkladu se můžete vydat do světa hry. Budete součástí boje, přímo u vás budou stát nepřátelé, díky tomu, že se budete moci pohybovat ve skutečnosti, je prožitek skutečně výborný jako v reálu.

Kromě her se můžete vydat i do podmořského světa. Kolem vás budou plout ryby, uvidíte potopené vraky lodí, obrovskou kosatku nebo vorvaně, jednoduše vše, co jen můžete v moři očekávat, nebo čím vás může překvapit, tím se budete kochat.

To ale není vše. Skutečně záleží jen na vás, v jakém stylu budete chtít virtuální prohlídku prožít. Dokonce i děti si zde najdou to, co je zajímá a přitom nebude ohrožovat, co se výchovy týče.

Sledujte dění společně

Všechno, co vidí ten, kdo má právě nasazeny „brýle„, vidí i kamarád nebo rodič na obrazovce. Výborné je, že se můžete pohybovat a kabely jsou napojeny ze stropu, takže nebudete zakopávat, ani nebudete omezeni v pohybu. Ti, kdo již navštívili virtuální svět, se sem chtějí vrátit, nebo byli naprosto nadšeni. Věnovat můžete i voucher, který se tu a tam objeví i na Slevomatu, a tak je možné zakoupit vstup i o 33 % levněji.

Vyzkoušejte to, co generace před námi vyzkoušet nemohli. Ponořte se do světa virtuality a nechte se okouzlit nebo vzrušit napětím, které kolem vás bude. Nebudete litovat.