Toužíte po tom mít doma ideální ženu?

By: Vladimir Pustovit

Také máte pocit, že ať hledáte, kde hledáte, tak najdete vždycky jen špatně? Jenže co to je ideální žena? Jaké má mít podle vás předpoklady?

Ideální ženu nepoznáme na první pohled

Nebudete vědět ze seznamky, jaká opravdu je a nepoznáte to ani tehdy, pokud ji potkáte na ulici. Zjistíte to až tehdy, kdy skutečně tuto ženu poznáte blíže a poznáte ji samozřejmě i ve vypjatých situacích.

V mužských očích je nejlepší ta žena, která může souložit pořád a pokud takovou najde, tak o ni bude bojovat velmi intenzivně a bude se snažit o to, aby ji neztratil. Je to totiž to nejlepší, co jej mohlo potkat. Nemusí umět vařit a nemusí jí bavit uklízení, důležité je to, aby ji bavil sex. Pokud tomu tak je, bude muž velmi spokojen.

Co po ženách požadujeme

Vezměme v potaz, že si muž našel nymfomanku. Je šťastný, ale teď by si ještě přál to, aby stejně tak jako dokonale jeho partnerka souloží i dokonale vypadala. Měla perfektní postavu, dokonalý make-up a dobré vlasy. Chce se přeci pohybovat vedle krásné ženy, kterou mu budou všichni závidět.

Další neodmyslitelnou součástí takto dokonalé ženy je fakt, aby byla skromná. Muži rozhodně netouží mít vedle sebe partnerku, která bude plenit konto a rozhazovat pracně vydělané peníze. Tudy cesta nevede. Pokud partnerka ráda utrácí, tak by si peníze měla umět také sama vydělat.

Smysl pro humor také ocení spousta mužské populace, a proto pokud jej žena má, tak je jen přínosem. Správná žena by neměla žárlit a měla vše brát jen jako zábavu, kterou muž vyhledává. Být tolerantní je tedy taktéž velmi důležité.

Další dobrá vlastnost, která by partnerce neměla chybět je péče o rodinu a výchova dětí. Ideální žena nezatěžuje muže žádnými zbytečnostmi a se vším si nejlépe poradí sama. Určitě by se s vámi pak neměla hádat o ovladač, když na jednom programu běží fotbalový, či hokejový zápas a na druhém Ordinace v růžové zahradě nebo Pošta pro tebe. V takových situacích, by měl mít sport určitě přednost.

Vzdejte to, smiřte se s realitou

Ideální ženu není možné najít. Vždy je potřeba přistoupit na kompromis a ustoupit buď z požadavků na krásu na úkor výborné kuchyně a péče nebo ustoupit z nároků na inteligenci ale získat obětavou ženu plnou šarmu a vztahu k domovu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *