Nymfomanka, nebo frigida?

By: Hot Gossip Italia

Je lepší mít doma nymfomanku, nebo ženu, která je frigidní? Ani s jednou to není vůbec jednoduché. Obě dvě mají své mínusy, které vám mohou vadit.

Frigidní žena nepotřebuje k životu sex, protože se nedokáže ani vzrušit, natož dosáhnout potom orgasmu. Tyto ženy ale potřebují něhu a pohlazení, protože tyto faktory k životu potřebují, sexuální akt jako takový je jim ale cizí. Raději se mu vyhýbají, než aby si jej užily. Frigidní ženy nejsou nešťastné z toho, že si nedokáží užít slast sexu. V počátku vztahu jej však dokáží dobře předstírat, což je ale časem přestane bavit. S takovouto ženou to doma nebudete mít vůbec jednoduché.

Jednoduché to ale není ani s nymfomankou, protože u ní je to zas opačný problém. Nymfomanka je naprostý opak frigidní ženy. Potřebuje sex neustále a to i několikrát denně. Pokud doma máte nymfomanku, budete ji muset střežit jako oko v hlavě, aby si nenašla milence. Nymfomanka je neustále neukojená a její touha po sexu nezná konců. Díky zvýšenému hormonu androgenů jsou nymfomanky tolik nenasytné. Tento problém se dá ale řešit léky. I když je pro spousty mužů lákavá představa to, že jejich ženy nemají nikdy dost, může jim tento fakt brzy lézt na nervy a začít vadit. Brzy zjistí, že není zas tak o co stát.

Nejlepší je doma mít zlatý střed, kdy žena není ani nymfomanka, ani frigidní. Vyhovující je, pokud žena má chuť na sex průměrnou, i když vám někdy samozřejmě řekne, že na sex zrovna v tuto chvíli chuť vůbec nemá, tak se tím netrapte. Prostě se to čas od času může stát, protože žena může být unavená, chce si odpočinout, nemá zrovna náladu a tak vás prostě odmítne a to i tehdy, pokud se jí s vámi sex líbí. Pokud doma máte právě takovou ženu, tak za ní buďte rádi, je to lepší nežli mít doma nymfomanku, nebo ženu frigidní. S oběma to totiž budete mít velice těžké.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *