Novinky v kině červen 2014

Užijte si podívanou v kině i v červnu. Stačí vybrat si to z bohaté nabídky:

Na hraně zítřka

Akční / Sci-FI V hlavních rolích: Tom Cruise, Emily Blunt, Bill Paxton, , Lara Pulver, Charlotte Riley, Jonas Armstrong, Marianne Jean-Baptiste.

Příběh pojednává o mimozemské rase, která vytrvale útočí na Zemi a nechává za sebou jen hromady obětí a zničená města. Podplukovník Bill (T. Cruise), který nikdy nebyl v opravdovém boji, je vyslán na sebevražednou misi. Po pár minutách boje je zabit, ale díky fyzickému kontaktu s mimozemšťanem se dostane do časové smyčky a tak se stále probouzí v den mise a je nucen bojovat znova a znova. S každým bojem se zdokonaluje a tak se možná nakonec podaří mimozemskou civilizaci porazit.

Premiéra v ČR: 5. 6. 2014

Zakázané uvolnění

Komedie V hlavních rolích: Ondřej Sokol, Jana Stryková, Hana Vagnerová, Zuzana Stavná.

Příběh jednoho šíleného svatebního dne. Kdy se unášení nevěsty změní ve chvíle překvapení, porozumění 3 žen, alkoholu a nemilých procitnutí. Budete se hodně divit, co vše se může zvrtnout.

Premiéra v ČR: 5. 6. 2014

Hvězdy nám nepřály

Drama / Romantický V hlavních rolích: Shailene Woodley, Willem Dafoe, Ansel Elgort, Laura Dern, Nat Wolff.

Příběh dvou zamilovaných teenagerů, kteří se spolu seznámili během sezení skupin bojujících s rakovinou, kterou mají. Oba mají velikou zálibu ve čtení knih a jednoho dne, jsou autorem jedné z nich, pozváni do Amsterdamu. Film je plný jejich veliké lásky, která má jen omezené trvání.

Premiéra v ČR: 5. 6. 2014

Všechny cesty vedou do hrobu

Western / Komedie V hlavních rolích: Seth MacFarlane, Charlize Theron, Amanda Seyfried, Liam Neeson, Neil Patrick Harris.

Film se odehrává ve westernovém prostředí. Albert je pastevcem ovcí a ve svém věku stále bydlí u rodičů. Navíc se s ním rozešla jeho dívka. V této době se problémy řeší pistolí a on jí nikdy v ruce nedržel. Naštěstí se ve městě objeví skvělá střelkyně a krásná žena Anna, která ho začne učit střelbě. Začne mezi nimi vznikat láska, což se paradoxně nelíbí Anninu manželovi. Souboj zbraní ne nevyhnutelný.

Premiéra v ČR: 12. 6. 2014

Grace, kněžna monacká

Životopisný / Drama V hlavních rolích: Nicole Kidman, Tim Roth, Parker Posey, Milo Ventimiglia, Paz Vega, Frank Langella, Derek Jacobi, Robert Lindsay.

Hollywoodská hvězda a držitelka Oscara Grace Kelly se rozhodla na vrcholu své kariéry změnit úplně svůj život a provdala se za monackého knížete Rainera III. a stala se tak kněžnou z Monaka. Ve filmu se střetává její láska k herectví a nabídky, které stále přichází s pocitem zodpovědnosti k vlastní zemi, k Monaku.

Premiéra v ČR: 12. 6. 2014

Jak vycvičit draka

Animovaný /Dobrodružný / Komedie

Po prvním díle plném bojů kdy se nakonec Vikingové s draky spřátelili, nás čeká pokračování. Z ostrova Blp se stal dračí ráj. Škyták s Bezzubkou jsou nerozdělitelnými parťáky a objevují na svých výletech nová místa a draky. Setkají se s ,,dračím bohem“ a potkají i dávno ztracenou Skytákovu matku. Celá vesnice bude muset čelit novému zlu.

Premiéra v ČR: 19. 6. 2014

Všiváci

Drama / Komedie V hlavních rolích: Jiří Langmajer, Jiří Mádl, Tereza Voříšková, Kryštof Hádek, Ondřej Malý, Ondřej Vetchý, Iva Janžurová, Andrea Kerestešová, Tatiana Vilhelmová.

Dva bratři, úspěšný neurochirurg a voják. Jejich životy rozdělila jedna žena a tak oba řeší svoji problémy po svém. Jeden alkoholem a druhý prací. V příběhu často figuruje jejich matka, která jim, i v jejich pokročilém věku, řídí životy. Jejich chování k sobě samým si zasluhuje právem název tohoto filmu.

Premiéra v ČR: 19. 6. 2014

Transformers: Zánik

Akční / Dobrodružný / Sci-FI V hlavních rolích: Mark Wahlberg, Jack Reynor, Nicola Peltz, Stanley Tucci, Kelsey Grammer, Sophia Myles.

Automechanik Cade opravuje vraky, aby uživil sebe a svoji dceru. V práci se mu nedaří do chvíle, kdy se z jednoho starého náklaďáku vyklube Optimus Prime, a stanou se parťáky. V tu chvíli se Cadův život úplně změní. Vědci na Zemi se snaží vyvinout pozemské Transformers, aby mohli lépe čelit mimozemských nájezdům. Cadova dcera prožívá první lásku, se kterou on rozhodně nesouhlasí. Ve filmu se objeví noví mechaničtí tvorové – Dinoboti, kteří jsou hodně podobní prehistorickým ještěrům.

Premiéra v ČR: 26. 6. 2014

Jeden komentář u “Novinky v kině červen 2014”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *