Úžasný výhled do obory za to stojí

3V práci jste neustále ve stresu, nic nestíháte, máte plnou hlavu problémů a nic se vám nedaří. Nebojte, nejste sami, také jsme to občas měli. Ale přišli jsme na to, že občas je potřeba „vypnout“. Změnit prostředí a odpočinout si. Užít si svěžího vzduchu, zregenerovat tělo i mysl. A víme, kam byste měli zamířit…

Přijeďte si odpočinout

Vypadněte už konečně pryč a začněte odpočívat. Předejdete „syndromu vyhoření“, který potká mnoho Čechů, kteří se v práci přetěžují a nemají žádný odpočinek.

Představte si tento „sen“. Probudíte se v krásném hotelovém pokoji. Stačí zvednout hlavu a máte úžasný výhled do obory s vysokou zvěří. Ano, tak blízko jste přírodě.

Po lehké snídani vyrazíte na domluvenou masáž. Odevzdáte se do šikovných rukou profesionálky, která vám odstraní veškerou únavu ze svalů. Oběd si dáte ve vyhlášené místní restauraci – pochutnali jste si fantastické zvěřině. Zbytek odpoledne si užijete při čtení na terase. Nikdo vás nehoní, vy jste neskutečně v klidu a jen odpočíváte. Nestačí vám to?

Na večer si můžete domluvit honitbu naší zvěře, nebo si s přáteli užít grilovačku s vlastním šéfkuchařem. A k tomu degustace vybraných vín. To zní skvěle, nemyslíte? A takovýchto dnů můžete mít kolik chcete. Že to zní jako sen? Ale kdeže… To je běžný den v relaxačním centru K-Triumf.

Jak se k nám dostanete?

Máme skvělou dopravní dostupnost a sídlíme ve velmi klidné části obce Velichovky (Východní Čechy). Díky dostatečným kapacitám ubytování a vlastnímu wellness centru a restauraci nemusíte za zážitky a odpočinkem daleko dojíždět. Stačí přijet k nám a my se o vás postaráme. Vaše problémy se stresem napořád zmizí

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *