Vánoční večírek, Silvestr…? Porazte soupeře a sbalte ji!

Nejsou to jen ženy, kdo dbají o svůj vzhled. Kdepak jsou ty doby, kdy muži „rostli jako dříví v lese“, nepoužívali parfémy, krémy, nedbali o své zuby, neholili se, měli ruce jako horníci, nehty černé, v kapse zmuchlaný do kuličky použitý látkový kapesník… Jsou nenávratně pryč!

Což nahrává všem společnostem, které vyrábí potřeby pro muže, poskytují služby mužům a muži jsou o nějakou tu finanční částku lehčí, pokud se chtějí líbit… To ale vůbec nevadí, za tu cenu příjemný vzhled a poutavý detail jistě stojí!

Čím upoutat a porazit ostatní?

Chcete vybočit z řady a upoutat pozornost slečny, nebo dámy před ostatními muži? Chce to trochu nápadu, ale nic není nemožné.

Originální tričko

Buď můžete volit klasické tričko s originálním potiskem. Můžete si ho nechat udělat na objednávku, nakreslíte si obrázek a zadáte jej některé ze společností, které se tím zaobírají, anebo si nějaké vyhlédnete na internetu.

Krásná vázanka, manžetové knoflíčky

Chodíte-li elegantně oblečen, očím žádné ženy neuniknou vázanka a bezesporu krásné manžetové knoflíčky. Ať už s kamínkem, nebo originálním tvarem.

Hodinky

Autor obrázku: Mahender G

Zde můžou zabodovat jak sportovci, tak elegáni. Milovníci budíků ať už v automobilech, nebo na hodinkách nenechají v klidu hodinky značky Fossil z e-shopu http://delux.cz.

Můžete vybírat z nepřeberného množství značek, například hodinky Michael Kors, které jsou teď velmi trendy, bodují svým nadčasovým vzhledem a neotřelým designem.

Nebo značka Diesel, která nabízí jak hodinky ručičkové, tak hodinky digitální, hodinky s ocelovým řemínkem i hodinky sportovní z jiných materiálů. Volte rozhodně kvalitu, napodobeniny, nebo hodinky ze stánku moc dojem neudělají.

Vůně

Na tu rozhodně nezapomeňte. Pro ženy je to jedna z nejdůležitějších věcí při prvním, i při opakovaném setkání. Dokonce si vaši vůni umí vybavit, ikdyž už jste týden na hony daleko.

Účes

Zajděte k holiči a nechte si poradit! Změňte X let starý účes a na vánočním večírku, nebo oslavě Silvestra předveďte dokonalý účes. Nemusí být nagelovaný, stačí, když je patrné, že jste s vlasy něco dělal. A pánové, kteří mají málo vlasů, nebojte se hlavu oholit krásně do hladka. Holohlavý muž je také velmi přitažlivý.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *