Valentýn se blíží, dostaňte svou přítelkyni originálním vyznáním

Ať se to mužům líbí, nebo ne, ženy prostě vyznání a projevy lásky potřebují a mají rády. Za téměř dva týdny opět nastane Den všech zamilovaných, který byl pojmenován po svatém Valentýnovi. Už jste přemýšleli nad tím, čím překvapíte, potěšíte svou ženu, nebo přítelkyni? Máme tady pár tipů, které by vám mohli pomoct a vy si vybrali to pravé.

Zkuste jí složit básničku o lásce. Pokud máte jen trochu “básnické střevo“, určitě něco vymyslíte. Tím spolehlivě svou milou překvapíte. Do básně můžete zakomponovat barvu jejich vlasů, vůni, kterou používá, místo, kde jste strávili něco příjemné, nebo datum, který pro vás něco znamená. Tak uvidí, že jste báseň skutečně napsal sám a pro ni.

Netroufáte-li si na svou vlastní tvorbu, nemusíte být ztraceni, na této adrese se můžete inspirovat.

Autor obrázku: Melissa

Dá se také připravit nějaké jedlé překvapení. Ať už tím bude zamluvený stůl v restauraci, nebo připravíte něco sami, ve vlastní kuchyni. S rezervací v restauraci ale pospěšte, pár dnů před 14. únorem bývají  volné místa bohužel zamluvená.

U večeře můžete provést vyznání lásky romanticky. Stačí, když na stůl přidáte, nebo necháte v restauraci přidat svíčky, lístky růží, kvítka sedmikrásek, které už teď rostou, nebo jiné romantické drobnůstky. Romanticky zapůsobí i dárek ve tvaru srdíčka, ať už to bude přívěšek, keramická ozdoba, nebo něco k snědku.

Kdybyste se náhodou odhodlávali přímo k žádosti o ruku, určitě budete vymýšlet různé způsoby, jak požádání vymyslet. Někdo na to jde klasicky, koupí prstýnek, v klidu domova poklekne před svou vyvolenou a zeptá se, jestli si ho vezme. Jsou ale i muži, kteří chtějí něco originálnějšího. Zásnubní prsten je dobré ponechat, ten pak ženy rády nosí a pyšní se ním, ale místo a způsob požádání, to může být skutečně pestré a nevšední. Podívejte se na víc romantické řešení a mnohé další varianty.

Jeden komentář u “Valentýn se blíží, dostaňte svou přítelkyni originálním vyznáním”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *