Nastartujte své tělo – svaly, hlavu i sexuální libido

Pokud si přejete zhubnout a spalovat tuky co nejrychleji, nebo trénujete a chcete svým buňkám dopřát blahodárnou a velkou energii, zvolte metabolické palivo. Ano, doslova palivo. Při podávání L karnitinu byly zjištěny velmi příznivé vlivy. Jedná se o výraznější spalování tuků, zlepšení paměti a mentální kapacity, lepší léčení sportovních zranění, podporu kardiovaskulárního systému a podporu zdraví pokožky těla. Každý rok je vypracováno více než 300 nových studií, které sledují, jak se technologie zdokonalují.

Autor obrázku: JBLM MWR

Chcete-li zvětšovat svalovou hmotu, nejvhodnější doplněk je protein. Bez dodávání kvalitních bílkovin bude tvorba svalové hmoty mnohem pomalejší, zdlouhavá a náročná. Proto je nejlepší spojit kvalitní trénink s dodáním kvalitních bílkovin. Ty sportovci získávají nejčastěji z masa, z ryb, anebo z mléčných výrobků. Pokud si však nejste schopni zajistit sami skutečně pestrou a bohatou stravu na bílkoviny, bude nejvhodnějším doplňkem stravy právě zmiňovaný proteinový přípravek. Ten tělu dodá vše potřebné pro růst a regeneraci svalů. Mimo to si na nich jistě pochutnáte.

Další vychytávka na podporu svalové hmoty a nejen tu, je přírodní stimulant hladiny testosteronu tribulus Terrestris. Tento přípravek dle studií dokáže zvýšit hladinu testosteronu o více než 30%. Dále se používá jako doplněk stravy při podpoře spermatogenezy, na zlepšení libida a to u obou pohlaví! Pozitivní vliv byl prokázán i na obranyschopnost organismu.

Zvýšení hladiny testosteronu podpoří bílkovinovou syntézu a pozitivní dusíkovou rovnováhu. Je proto důležité pro sportovce, protože tohle je základem pro růst svalových buněk. Tribulus Terrestris je bezpečný a legální způsob zvyšování hladiny testosteronu. Navíc jej můžete koupit i pro svou partnerku a užívat jej spolu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *