Rada pro muže, jak přežít vánoční nákupy

Nesnášíte nákupy a děsí vás to, že musíte obíhat obchody a shánět vhodné dárky? Pak zkuste popřemýšlet, jak to vyřešit co nejjednodušeji, abyste nepřišli k psychické újmě. Poproste partnerku, ať za vás nakoupí co nejvíce dárků.

Milovnice nákupů vs. muž pohodář

Jí určitě nakupování baví a pro vás je to zcela jistě pouze otrava. Pokud vás nutí, abyste šel s ní, pak ale v případě, že bude skutečně neoblomná, vyrazte. Nicméně zakotvěte v první kavárně, kde na ní těch pár hodin počkáte, nebo si zajděte do kina. Je-li v obchodním domě restaurace, kde točí pivo, tak jděte tam. Do obcházení obchodů se nenechte v žádném případě zatlačit, pokud o to nebudete skutečně stát.

Nakupujte on-line

Nakoupí-li partnerka za vás a nebude-li vás nutit, abyste s ní kamkoliv chodil, tak jí za to opravdu upřímně poděkujte. Dárek pro ni pak vyřešte přes internet. Objednejte to, co víte, že má ráda, ale určitě to nechoďte kupovat do obchodu. Pokud jste nucen do obchodu skutečně jít, tak se vyhýbejte obchodním domům. Tam je nejvíce lidí a pro vás to bude znamenat obrovské trauma a prodírání se mezi davy lidí, kteří přišli nakupovat. Nic pro vás. Zajděte do menšího obchodu.

Určitě máte parfumerii, nebo klenoty i jinde, než v obchodním domě a proto vyrazte na nákupy právě tam. Budete-li opravdu muset do obchodního domu, pak jděte hned ráno, kdy se obchody otevřou, nebo v neděli, těsně před zavíračkou.

Tyto doby ještě ujdou a nebude tam tak plno, jako například o víkendu. Pro jistotu si dejte na kuráž pár panáků, abyste se v obchodě necítil tak bezradně. Nejlepší pro vás stejně bude to, když dáte partnerce peníze, ať si po vánocích sama něco koupí, protože jedině tak, nebudete muset řešit nákupy sám a určitě i partnerce uděláte radost, protože ona ví zcela jistě nejlépe, co by si ráda koupila a co by jí skutečně radost udělalo. Vy tak zabijete dvě mouchy jednou ranou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *