Čistý kyslík vám dodá novou energii pro tělo i mysl!

Už jste slyšeli o nové formě regenerace a energie, kterou vám poskytne kyslík v plechu? Zní to nevšedně a neuvěřitelně? Je to tak! Produkt s názvem Mountainair ocení jak ti, kdo podávají vysoké fyzické, tak psychické výkony! To vše podporuje výzkum J. Suchého, J. Hellera a V. Bunce z Karlovy Univerzity, o němž bylo psáno kupříkladu v časopise Biology of Sport.

Proč právě čistý kyslík?

Výhod, proč používat čistý kyslík je mnoho. Jde o přírodní zdroj energie, ale také vitality a krásy. Vyzkoušíte-li kyslík, zjistíte, že vás doslova probudí a nakopne.

Využití nachází mezi mnoha outdoorovými sporty, jako je např. při horolezectví, zdolávání vysokých kopců, cyklistice, paraglidingu či kanoistice, ale také nordic walking nebo turistice. Díky kyslíku je možné tělo uchovávat v lepší kondici, rychleji se dokáže regenerovat a sportovci jsou i při vysokých výkonech rychleji připraveni na další aktivitu. Inhalováním se tělo uklidní a dech se mnohem snáze srovná. Zvýšit výkon sportujících jedinců je tímto způsobem možné až o neuvěřitelných 18% a také dochází k rychlejší regeneraci.

Neobsahuje žádné chemické látky, jako je to např. u energetických nápojů a neobsahuje žádné kalorie. Můžete si vybrat z příchutí s jemným podtónem pomeranče nebo mentolu.

Využití i na poli zdraví a vzhledu

Kyslík je vhodný i pro osoby, kterým se stává, že nemohou popadnout dech, při únavě, bolestech hlavy nebo při dýchacích problémech.

Ženy ocení, že pomáhá udržet krásnou pokožku a její celkovou vitalitu.

Zlepšuje a zvyšuje pracovní nasazení, pomáhá s koncentrací a bystrými smysly, dokonce snižuje stres, a prospívá psychice.

Cenově dostupný pomocník

Určitě vás potěší skutečnost, že plechovka čistého kyslíku MountainAir je k do stání již od 289Kč! Čím více nakoupíte, tím lepší cenu získáte. Jedna plechovka vám zajistí 75 nádechů dlouhých 2 sekundy. Uznejte sami, že tento zdraví i výkonu prospěšný výrobek stojí za vyzkoušení! Skvěle se hodí i jako dárek ať už pro vaši přítelkyni nebo kteréhokoli rodinného příslušníka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *