Muži tyto tři věci musíte mít

Už dávno neplatí, že muž je jen zpocený a špinavý křupan. Stejně jako žena je emancipována, muži se zkulturnili. Dnes se i muži zajímají o to, co je moderní, aby byli trendy a zajímaví pro ženy.

Unsplash / Pixabay

Ležérní kalhoty, které nás baví

Muži nemusí chodit jen v tesilových kalhotách anebo riflích. Existuje větší výběr, než si myslíte. Třeba teď na jaro byste si měli pořídit ležérní kalhoty, které mají kapsy umístěné vzadu i po stranách a většinou mají trošku ohnuté nohavice, přeborníci v módě je označují jako chino kalhoty. Jejich největší výhodou je, že mají mnoho barevných variant, takže se nemusíte upínat jen na nudné a neutrální barvy. Navíc jsou tyto kalhoty ve většině případů vyrobeny z jemných materiálů, takže jsou na těle velmi příjemné, a tak není divu, že muži podléhají módě, může se totiž stát, že móda je i pohodlná.

Stará klasika aneb Slaměnky nevychází z módy

Možná, že někteří si ještě vzpomenou na dobu, kdy byly velkým hitem boty, kterým se říkalo slaměnky. A pokud máte doma nějaké schované je na čase je zase vytáhnout, protože jsou znovu trendy. Ti, kteří nezažili slaměnky, zcela jistě měli tělocvik, do kterého si nosili cvičky, které jsou si se slaměnkami velice podobné. Muži tyto trendy boty velmi rádi nosí, protože díky materiálu jsou velmi prodyšné, a tak se mužům tolik nepotí nohy. Navíc jsou pohodlné a velmi dobře se obouvají, protože nemusíte šněrovat tkaničky ani nic podobného.

Ještě bunda a jsme celí oblečení

Kalhoty máme, doplníte je slaměnkami, můžete si vzít tričko, ale i košili. Jenomže je jaro a ještě není tak teplo, abyste mohli vyjít je tak v tričku či košili. Takže potřebujete bundu. Pokud chcete být v teple a moderní zároveň, tak sáhnete po bundě s kapsami. Je to bunda, které se k muži velmi hodí, protože je inspirována vojenskou módou, což udělá z muže muže. Typické jsou nejen kapsy po stranách, ale hlavně ty, které jsou na hrudníku. Díky mnoha kapsám je bunda nejen moderní, ale hlavně praktická, protože všechny nutné věci budete mít u sebe. Pravdou je, že tyto bundy bývají ve většině případů zelené barvy, avšak lze si jí i zakoupit v barvách jako je hnědá, černá anebo modrá, které se do města velmi hodí.

Vše doplníme kůži a můžeme vyrazit

Pokud si oblečení sladíte takto, tak chybí jen doplňky a můžete vyjít s pocitem, že jste muž, který se vyzná v módě. Nejlépe uděláte, když celý vzhled doplníte kůži, ať už jde o kožený pásek u kalhot anebo kožený pásek na hodinkách. Muži, kteří jsou zvyklí mít u sebe brašnu, by neměli zapomenout, že je dobré mít jí také v kůži, jednak vám vydrží a jednak budete trendy. Každopádně je lepší tyto doplňky mít už v neutrálních barvách jako je hnědá, černá a podobně a samozřejmě všechny ve stejné barvě.

 

I muži mohou být moderní. Zkuste se oblékat podle módních trendů a stále zůstat mužem, protože tím ženu oslníte.