Dokonalý vzhled? Myslete i na doplňky!

V současné době nesledují módu jenom ženy. I muži chtějí vypadat dobře, oblékat se trendy a zapůsobit nejen na ženy, ale i na okolí nebo prostě dobře vypadat a dobře se cítit. K takovému efektu ale nestačí jen pěkný oblek a drahá obuv. Měli bychom myslet i na doplňky, které se k oblečení hodí a dodají mu pak úplně jiný nádech. A konkrétně jsou těmi doplňky myšleny hodinky.

Klasika v moderním hávu

Hodinky jsou součástí našich životů již stovky let. Jsou to hlavní informátoři o čase, ale také se dostaly do pozice, kdy určují vzhled jednotlivých mužů. Že je to přehnané? Moderní hodinky Festina z eshopu hodinarstvo.sk  jsou prvotřídní produkty, které je nutno nosit elegantně a dbát na jistý kodex. Představme si velké sportovní hodinky Festina na muži, který má na sobě plážové oblečení? Že to působí směšně? Ano a to byl opravdu typicky nevkusný až přehnaný příklad. A tak to slouží i opačně. Vkusně vybrané hodinky skvěle doplňují jakékoliv oblečení.

Autor obrázku: Nicolas Nova

Moderní hodinky, to nejsou jen klasické analogové ciferníky nebo digitální monstra, která k nám ve velkém dovážely vietnamci. Je to úplně nový druh, který se s nástupem moderní technologie a i vlivem módy vyvinul. Hodinky jsou přesné, protože jsou řízeny rádiově, mohou být i na speciální zdroj energie, kombinují klasické ručičky a digitální prvky nebo se snaží napodobit retro styl. Ať je to Festina nebo hodinky Tissot, určitě si vybere každý z nás.

Podle čeho vybírat?

Pokud máme před sebou výběr dražšího modelu, určitě se vyplatí výběr neuspěchat. Samotným základem je jistě vzhled. Musí se nám hodinky líbit. Pokud by se nám nelíbily, asi je nebudeme nosit rádi a tak by byla investice zbytečná. Kromě vzhledu jde teď o to, jak nám budou sedět na ruce. Jsou pohodlné? Sedí? Nekloužou? Pásek nekouše? Cítíme se dobře? Měli bychom hodinky řádně vyzkoušet. A v neposlední řadě by se měli hodit i k naší osobnosti a celkovému vzhledu. Skvělým tipem jsou pak hodinky Luminox, klikněte sem. Hodinky jsou skvělým doplňkem, na který si rychle zvyknete. Jen musí být opravdu dobře vybrány.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *