4 rady pro výběr správných plastových přepravek

Potřebujete nové plastové přepravky, s jejichž pomocí elegantní vyřešíte uskladnění i převoz a celkovou logistiku v rámci společnosti? V takovém případě se vám bude hodit následující článek, kde najdete hned několik praktických rad spojených právě s výběrem nejvhodnějších přepravek.

Odpovídající rozměry

Prvním faktorem při výběru bývá velikost. Plastové přepravky se totiž vyrábějí v různých velikostech a tvarech, takže je důležité určit, jaké rozměry budou nejvhodnější právě pro vaše konkrétní využití. Kromě toho je třeba vzít v úvahu i to, jak často budete přepravku používat. Pokud přepravujete lehké věci, můžete si vybrat lehčí a méně robustní variantu. Na druhou stranu, pokud jde o těžší věci, je důležité vybrat pevnou a robustní přepravku, která bude schopna odolat většímu tlaku. Z pohledu rozměrů si zkontrolujte nejenom vhodnost délky a šířky, ale i výšky, kdy existují klasické mělké, ale i o poznání vyšší a hlubší plastové přepravky.

Typ a design

Dalším faktorem je design. Plastové přepravky se vyrábějí ve všech možných barvách, stylu a tvaru. To znamená, že si můžete vybrat design, který se nejlépe hodí k vašemu podnikání nebo potřebám. Základní europřepravka má víceméně univerzální využití, které oceníte naprosto kdekoliv. O trochu větší pozornost při výběru ideálního typu však věnujte u přepravek určených pro potravinářství. Ty totiž musí mít potřebné certifikace pro nezávadný kontakt s potravinami.

Přidejte další příslušenství

Posledním důležitým faktorem pro výběr bývá zpravidla cena. Z toho důvodu se vyplatí vybírat na specializovaném internetovém obchodě, jakým je například PK Group. Zde si navíc na jednom místě pořídíte i celou řadu praktického příslušenství, jako jsou například vozíky pod přepravky a podobné doplňky, jejichž úkolem je usnadnění celkové manipulace při logistice.