Nové Iveco Daily: oficiální dodávka českého pavilonu na EXPO2015

Od května do konce října 2015 probíhá v italském Milánu světová výstava EXPO 2015. Výstava se po téměř 5 letech vrátila na evropský kontinent a tak je snadněji přístupná také českým návštěvníkům. Česká republika je jednou ze 126 zemí, která potvrdila svou účast na této světové výstavě. Oficiální dodávkou českého pavilonu se stala nová dodávka Iveco Daily.

iveco_daily_van_2

Nová generace Iveco Daily

Dodávka Iveco Daily je zcela nově koncipovaný vůz, který splní veškeré vaše nároky na lehký užitkový vůz. Jedná se o moderní, komfortní, lehce ovladatelné vozidlo nové generace s nejlepším objemem a kapacitou ve své třídě.

Řidiči nové Daily se mohou těšit na pohodlnější interiér kabiny, který nabízí řidičský komfort srovnatelný s luxusními osobními automobily. Výhodou je také dokonalá zvuková izolace, skvělý ergonomický design ovládacích prvků nebo nová vylepšená klimatizace. Jelikož je Daily především automobil určený k práci, byl doplněn o řadu uzavíratelných i otevřených přihrádek pro uložení potřebných dokumentů a nářadí.

Iveco Daily Chassis Cab (2014) SideNová Iveco Daily myslí také na vaše podnikání, dodávka má větší užitečný objem, lépe dostupnou ložnou plochu a také značnou úsporu paliva, která podstatně sníží vaše náklady. Vůz je vybaven nejmodernějšími bezpečnostními technologiemi a telematickými systémy, které umožňují jednoduché a integrované ovládání elektronických, navigačních a dalších moderních systémů.

Třetí generace lehkých užitkových vozů Iveco sestávají z 80 % z nových komponentů. Nová architektura dopomohla k optimalizaci nákladní kapacity, přepracované rozvory přispěly k vylepšení dynamiky a díky novým systémům zavěšení kol (QUAD-LEAF) je zajištěn vyšší výkon a nižší hmotnost u všech verzí. Nové Iveco Daily si však zachovala svou klasickou stavbu podvozku z tuhých podélníků „C“ profilu, která zaručuje robustnost, trvanlivost a jednoduchou montáž nástaveb.

S novým Iveco Daily máte na výběr až z 8 000 továrních verzí, a to díky různým kombinacím karoserie, rozvoru, výkonu a užitečného zatížení. Vozy jsou také nabízeny ve verzích na zemní plyn a elektřinu.

Iveco Daily 4×4 = nejmenší vysoce výkonné terénní nákladní vozidlo

iveco_daily_chassis_cab_2Společnost Iveco má velmi bohaté a rozsáhlé zkušenosti s výrobou vozidel pro těžký terén ve všech hmotnostních kategoriích až po dumpery 6×6 nebo 8×8. Nová dodávka Iveco Daily 4×4 je tou nejlepší kombinací užitečného zatížení a výkonnosti v kategorii lehkých nákladních vozidel. Koupí tohoto vozu máte zaručenou mobilitu na každém povrchu, v každém počasí a při každém stavu povrchu cesty.

EXPO 2015

Tématem letošního ročníku je Feeding the Planet, Energy for Life, v překladu: Uživit planetu, energie pro život. Výstava se zaměřuje na otázky udržitelného rozvoje, inovativních i tradičních postupů při výrobě a pěstování potravin ve spojení s vědou a pokrokem, ale také prostřednictvím kultury a tradic.